Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a folyamatosan...

Mit tegyek a folyamatosan veszekedo szuleimmel?

Figyelt kérdés
Allandoan veszekednek. Most koltoztunk kulfoldre, apu mar regota itt van. Allandoan balheznak, veszekednek. Anyu a legrosszabb, pedig allandoan aput szidja. Azt elismerem nehez termezete van,de anyu allandoan a legkisebb dolgokbol is napokig szolo cirkuszt rendez. Az elejen meg velem is osszveszett vagy egy hetre. Teljesen hanyingerem lett tole. Minden szemet k*rvanak elmondott. Hogy en milyen gonosz es aljas vagyok. Pedig soha nem tettem ellene semmi rosszat. Raadasl iszik. Nem azota miota kikoltoztunk, felreertes neessek. Szerintem eleg sokat, egy nohoz kepest. Mit tegyek? Annyira utalatos dolgok ezek. Foleg amikoor reszegen latom... :( PLS... Help!! Most is veszekedtek, szidta aput en nekem meg teljesen nevetnem kellett amit mondott. O meg ramkiabalt, hogy mit nevetsz bmeg? apumeg: miert talan sirjon? Aztan leleptem.
2010. okt. 14. 00:59
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egyebkent pedig allandoan. Elnemerd mondani hogy ott a bor a polc mogott. Megertetted????!! Ja es ez akkor volt amikor kezdte. Es a baratnoje is mondta nekem,hogy tudja hogy iszik. Es valamit csinaljak vele, mert ez mar nem normalis. Es a baratnoje ha esetleg ivott buliban egy felest, mindjart.. Huu ez meg mennyit iszik. Biztosan sokkal tobbet is !!!
2010. okt. 14. 01:20
 2/30 A kérdező kommentje:
M a francot csinaljak vele ha jozanul is beszelgetnek vele es elkuld a francba???Toknormalis dolgokrol, megkerdezem es lecsesz vagy nem valaszol....
2010. okt. 14. 01:22
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Ja, hát ezért kellene az apukáddal összefogva emberként viselkedni vele. Azzal biztos jót teszel, ha kiröhögöd. Én is látom, hogy gond van, de azt is, hogy nektek kellene annyit érezni iránta, hogy megpróbáljatok segíteni rajta.
2010. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Te egy nulla vagy. KI a kiraly? en vagyok! hozza allassal nagyon konnyu barmit is kezdeni....
2010. okt. 14. 01:24
 5/30 anonim ***** válasza:

01:12 Ezaz, rúgj bele mégegyet a kérdezőbe.. Ha oltogatni meg fikázni jársz ide, legalább válassz valami komolytalanabb kategóriát. És bocs a hangnemet.

Kérdező: anyukáddal gondolom akkor nincs lehetőséged normálisan, barátian beszélgetni oldott, nyugodt légkörben.. Vagy mégis? Az talán segíthetne. Lényeg a higgadtság, empátia és a veszekedés nagy ívben kerülése mindenáron. Ha meg ez nem megoldható, fateroddal nem lehetne ugyanezt? Ha kibeszélhetnétek az egészet, talán közelebb kerülnél a megoldáshoz..

2010. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Meg ugye addig kellene szakemberhez vinni, amíg visszafordíthatatlanul nem károsodik az agya. Az lesz ám a jó!
2010. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szakember sajnos csak akkor jöhet a képbe, ha ő maga is elismeri, hogy valami nem stimmel vele, addig nehéz ügy..
2010. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
01:25 Az tetszik nagyon, ahogy a gyerek pofánröhögi az anyját, apucinak meg ez tetszik. Valószínű azért kezdett el inni, mert a tenyerükön hordozzák.
2010. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nincs ra lehetoseg, mert szerinte nincs semmifele problema, csak apukam... Tegnap voltak nalunk a barataink es mondtak is neki azert par dolgot oriasian eltulzott....
2010. okt. 14. 01:28
 10/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, de fogalmad sincs ehhez, ugyhogy nagyon melle lottel. elso valaszolo.. Nem rohogtem pofan, csak az mar kicsit sok volt . Tudod? Nem, nem tudod!
2010. okt. 14. 01:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!