Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én sajnáljam folyamatosan...

Én sajnáljam folyamatosan anyát, de ha nekem van valami bajom akkor az semmiség?

Figyelt kérdés

Anyu folyton panaszkodik, hogy így meg úgy fáj a háta/dereka/lába/térde stb. De tényleg folyamatosan ez megy! Hozzám szól, és a következő mondatában tuti, hogy panaszkodik valamiről.


Ja és én vagyok a bunkó gyerek, amiért már lassan figyelmen kívül hagyom a sok panaszkodást... Sose voltam valami érzelgős (és ez nekem már annak számít, hogy pl megkérdezem, hogy mi a baj a hátával, egy ideig megerőltettem magam ezzel kapcsolatban, de nem mondott semmit, ja és orvoshoz sem megy -.-)


Ha meg nekem fáj valamim, az biztos csak hiszti... Múlthéten nagyon rosszul éreztem magam, azt hittem szívrohamot kapok, az egész bal oldalam zsibbadt. Hát szerinte csak hisztiztem... (utólag rákerestem, angina pectoris ennek a neve)

A gerincem is fáj, el is mentem vele egyedül orvoshoz, gerincferdülésem van, és szerinte azt is csak megjátszom..

Ja és a legszebb, amikor elvisz a mentő és azt is csak megjátszom:

pl 2 héttel ezelőtt annyira durva volt a migrénem, hogy összeestem, apa hívta ki a mentőt.

Vagy amikor megjön a havim, néha annyira görcsölök, hogy elájulok, és csak az intravénás görcsoldó segít...


Szóval ezek anyu szerint semmiségek, de az ő "bajai" óriásiak... És a legszebb, hogy "ő nem megy orvoshoz"...


15/L


2011. aug. 14. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyukádnak lelki bajai vannak. Úgy érzi nem foglalkozik vele senki,nincsenek barátai,barátnői,nem jár el sehova.Eltaláltam?

Ezek után az egyetlen akinek panaszkodhat,az az őt körülvevő család. De kinek van kedve állandóan a bajait és a sóhajtozásait hallgatni?

Puszta manipuláció az egész.Egy idő múlva pedig már senki nem fog foglalkozni a "bajaival"

Az pedig,hogy a lánya egészségét nem veszi komolyan,hát no comment...Csak magával törődik,és elfelejt a családjával foglalkozni....

Vagy elmondod neki ezeket,hogy foglalkozzon magával és a családjával többet és főleg veled,a saját lányával,vagy pedig legyintesz rá és később csak az marad meg a családodról,hogy te mindig is egy jobb anyát szerettél volna,akit nem kaphattál meg...

2011. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!