Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta vége lett folyamatosan...

Mióta vége lett folyamatosan eljárkál, ennyire örül hogy megszabadult tőlem?

Figyelt kérdés
2 napja szakítottam a barátommal, azóta szinte alig van otthon. most szabadságon van és reggel elmegy sokszor késő du. vagy este megy haza. kicsit rosszul esik hogy velem nem tudott sehova menni most meg 2 napja örökké úton van. ennyire örül hogy megszabadulhatott tőlem? amúgy nem kémkedem utána egyszerűen akaratlanul is látom mert egy környéken lakunk.
2011. szept. 12. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "élvezi a szabadságot", vagy csak így foglalja le magát, hogy ne gondoljon erre a dologra. A pasik másképpen dolgozzák fel a szakítást, nem feltétlen ülnek otthon és sírják ki magukat a kispárnának ( nem bunkóságból írom, én is lány vagyok és lányoknál ez gyakoribb)
2011. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lehet élvezi a szabadságot, bár én nagyon nem korlátoztam őt semmibe. mellettem oda ment ahova akart, csak olyan furcsa
2011. szept. 12. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Talan nem talalja a helyet? Felejsd el a multat,hiszen lezartad,

eljarhat dolgozni, vagy egy uj kapcsolata van stb., de ne sajnald onmagad, hogy teged nem vitt sehova...most mar szabad vagy, elj ezzel a lehetoseggel.

2011. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 nap alatt új kapcsolata. hát az szép akkor ha így van :) igyekszem énis lefoglalni magam
2011. szept. 12. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyuszika, nemhogy 2 nap alatt lehet új kapcsolata, de bizony még előbb is keződhetett. Sajnos.
2011. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy előbb is kezdődhetett, de nem hiszem amúgy hogy van még valakije. persze soha nem lehet tudni, de szerintem nem gondolta volna hogy 2 napja vége.
2011. szept. 12. 12:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha te szakítottál vele, akkor most miért zavar, hogy Ô megpróbálja magát feltalálni?

inkább menj te is mindenfele..

lehetôleg ne utána, hanem a másik irányba..

2011. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem, hogy te korlátoztad :) Hanem néhány pasinak ilyenkor van egy ilyen érzése, hogy na azt csinálok amit akarok. Ha te szakítottál vele miért zavar ez téged? Akarsz még tőle valamit vagy csak egyszerűen idegesít?
2011. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem akarok tőle semmit, csak úgy érdekes hogy most mehetnékje lett ennyire.
2011. szept. 12. 12:14
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Tudod egy ffi az uralkodo tipus, es nehezebben tudja feldolgozni azt, hogyha egy kapcsolatnak vege. TEhat azert is irtam azt, hogy nem talalja a helyet, mert nem tudni azt, hogy valojaban mi is jatszodik le benne?

Erezz egyutt vele, kepzeld el azt, ha Te lennel a helyeben, akkor mit ereznel?

Igy tudod megerteni azt, hogy valojaban mit erezhet, hiszen ismeredted.

2011. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!