Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a a helyzet...

Nagyon rossz a a helyzet micsináljak?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt a barátommal...de sajnos volt egy rossz dolog a nyáron félre léptem én nagyoin bánom tiszta szivembol és nagyon szeretem...de mikor kideult a dolog ő engem le k*rvázott ...és anyumék megutdák de nem engedik h jöjjön tiltják.mindig veszekedés van .micsicsánljak?
2010. okt. 15. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellett volna megcsalni.
2010. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Keresd fel a NEM-et egy kézzel írott kérvénnyel, és követeld, hogy állítsák falhoz azt az embert, aki téged az alsó tagozatból továbbengedett. Komolyan.
2010. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
64%

Ha szereted állj ki mellette!Beszélj őszintén anyukádékkal és mondd el nekik,hogy mennyire szereted és hogy hiába tiltják attól még ha igazán szeretitek egymást nem fogják tudni eltiltani tőled(tapasztalatból tudom:)én is így jártam akkoriban de ő azóta már a férjem.Megbocsájtás és őszinte beszélgetések mindkét féllel ez ilyenkor a legcélravezetőbb.

35 éves anyuka

2010. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

jéé:DEz olyan mint a BarátokKözt;;)

Amugy az előzőnél a pont:D

2010. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
aki nem tud normális választ adni az inkább ne írjon már
2010. okt. 15. 15:06
 6/17 anonim ***** válasza:

A szüleid tudják miért illetett ezzel a jelzővel?

Talán úgy hamarabb megértenék, és nem csak a barátod ítélnék el.

2010. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem fekudtemm le a másik sráccal ha erre gondolsz
2010. okt. 15. 15:18
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Akkor hogy leptel felre?
2010. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát mi megbeszéltük azt h egy csók is megcsalás...:S
2010. okt. 15. 15:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodnod, mielőtt szétteszed a lábad. Én simán elzavarnálak a fiú helyében. Anyukádék helyében sem lennék megbocsájtó. Miért? Mire számítottál? Indiánüvöltéssel fogadják majd, amit tettél?!
2010. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!