Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a a helyzet...

Nagyon rossz a a helyzet micsináljak?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt a barátommal...de sajnos volt egy rossz dolog a nyáron félre léptem én nagyoin bánom tiszta szivembol és nagyon szeretem...de mikor kideult a dolog ő engem le k*rvázott ...és anyumék megutdák de nem engedik h jöjjön tiltják.mindig veszekedés van .micsicsánljak?
2010. okt. 15. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd ezt a pasit.Igaz, egy csok nem nagy bun, de ugy tunik, elvesztetted a bizalmat.Ha oszinten bocsanatot kertel, de meg azutan is felhanytorgatja, hagyd ott a francba.De engedd, hogy lek.rvazzon.Majd lesz masik.
2010. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
-ne engedd
2010. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nem tettem szét a lábam de mind1 ;)


amugy nem hántorgatja fel ez a szerencsém, bocsánlatot kértem töle öszintén és kezd bizni ismét bennem nekem ő volt az elsö akivel le feküdtem soha senki mással.és nagyon szeretem.

2010. okt. 15. 15:49
 14/17 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem igazán értettél meg. :)

Ha elmondanád a szüleidnek, hogy igen, megcsaltad, lényegtelen miképp... Akkor megindokolhatnád a párod viselkedését. Egyszóval idegességből mondta, mert megbántottad. A szüleid előtt ez így olyan, mintha ez a fiú nem becsülné meg a lányukat, és már most ok nélkül szidalmazza. Ha nem akarod, hogy így viselkedjenek vele, akkor tedd világossá számukra a helyzetet. Mondd el, mi történt, és hogy a párod sértettségében, indulatában mondta ezt rád, de már megbánta, épp úgy, ahogy Te is megbántad azt, hogy megcsaltad. Sikerült megbeszélnetek és a stb. :)

2010. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pasizás helyett ismerkedj a magyar nyelvtan rejtelmeivel.
2010. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

azt nem írtad le, hogy hány éves vagy, legalább is az én véleményem szempontjából fontos momentum. ha elmúltál 18, semmi közük hozzá, én legalább is így látom, adhatnak tanácsot, leszúrhatnak, stb, de nem dönthetnek helyetted. ha még nem töltötted be, én úgy gondolom, hogy akkor sem ez lenne a jó megoldás, hanem lehet, hogy megbeszélném velük, hogy köszönöd, hogy féltenek, de nem erre van szükséged, hanem inkább üljetek le, és mondják el, hogy ők mit tennének a helyedben. igen, te is tudod, hogy mit gondolnak, de értesd meg velük, hogy a történtek ellenére együtt akartok lenni, inkább abban segítsenek, hogy hogyan tudod visszanyerni a fiú bizalmát. sok sikert! a 18 évtől egyébként el lehet vonatkoztatni, felnőtt vagy nem felnőtt kategóriába lehet érteni, kinek hogy tetszik.


a kérdező nevében pedig köszönjük a jó tanácsokat a nyelvtannal kapcsolatban, de azt hiszem nem ez volt a kérdés lényege!


ja, és nálam is megcsalásnak számít a csók, de az még megbocsájtható, viszont másodjára már nem biztos, hogy elnézném, nem tudom, a barátod hogy gondolja, de ezt tartsd szem előtt!

2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
1hónap és betöltöm a 18at köszönöm a rendes válaszokat és persze a nyelvtani kioktatást is:D
2010. okt. 20. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!