Mihez kezdjek ?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Amióta feleségem megszült azóta pokol lett az életünk . Az előtt se volt egy könnyű eset mert szeretett irányítani,majd ő meg mondja a tutit, mindenki hülye csak ő nem. A kisfiunk megszületése óta teljesen megszűnt a házas életünk kezdve a kommunikációval és nemi élettel . A legapróbb dolgokban nem értünk egyet azonnal kiabál ,ordít és dühkitörései vannak . Az az igazság ,hogy szegény gyerek előtt is csinálja ezt ha konfliktusunk van és úgy megijed hogy bömböl (5 hónapos ) A tiszteletről nem is beszélve mert úgy beszel velem mint egy kutyával … próbálok munka mellett lehető legtöbb terhet levenni a válláról de sose jó neki semmi. Tipikusan az a keresem hogy legyen miért kötekedni mással. A családi nyaralásunkat is teljesen tönkre tette mert már azon kiborult ,hogy a 2 nagymama a gyereket eltolta babakocsival és emiatt sem szólhattam hozzá 2 óra hosszáig. Amikor édesanyám megjegyezte a viselkedését hogy ordít és a gyerek mennyire megijedt azóta nem tárgyal vele ,külön vonul és nem beszélt senkivel sem akivel épp ő volt a családi nyaralás alatt ( ő szülei is jöttek ) Ez a viselkedés teljesen kiborít már és hiába próbálok beszélni vele ,oldjuk meg változtassunk nem ér semmit . A váláson gondolkodom de a gyereket nagyon sajnálom , nem akarom eldobni . A lakás hitel,babaváró nem is érdekel már mennyit kellene vissza fizetni csak a gyerek érdekel. Mi tévő legyek ? Járt már valaki hasonló cipőben ?

2023. aug. 18. 16:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
AZ nem opció, hogy a gyerek nálad legyen? Elvégre, ha ordibál a gyerekkel, meg hasonló, az nem az, ami egy gyereknek jót tesz
2023. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
10-es jól mondja, ha megtudsz egyezni az anyával akkor a bíroság nem szolhat bele, dönteni csak akkor szoktak ha nincs megegyezés a szülők között, vagyis nem értenek egyet.
2023. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem lehetne vele megegyezni normálisan ,minimális láthatóság esetleg amit a bíróság kiszabna
2023. aug. 18. 16:55
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudsz mit csinálni. Válj el, aztán a gyerekkel hetente pár órában nem fognak kiabálni - amíg veled van. Habár ennyi idősnél eleve úgy lesz a láthatás, hogy te mész oda hozzájuk és pár órát együtt töltötök. Közben is simán lehet cirkusz.

Ennél jobbat nem fogsz tudni kihozni ebből a helyzetből. Azon kéne elgondolkodnod, hogy miért ebbe a hárpiába szerettél bele. Hogy legalább a következő ne ilyen legyen.

2023. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%
#14 Egy próbát megér. Ha nem megy, marad a bíróság. Ugyanolyan jogod van a gyereked felügyeletéhez, mint neki. Harcolj érte. De legelőször keress egy jogászt, válóperes ügyvédet aki minden ilyen kérdésedre jobban fogja tudni a választ, mint mi. És a kilátásaidat, lehetőségeidet is meg tudod vele beszélni, tervezni. Nekem a helyedben ez lenne az első, hogy minden lehetséges információt összeszedjek egy szakember segítségével a leendő válásról, vagyonelosztásról és a gyermekfelügyeletről. Erre nem szabad sajnálni a pénzt.
2023. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
16/16 en is erre gondoltam ,csak gondoltam hatha volt valaki aki hasonló cipőben jart és tudna valami pluszt mondani . Más nem várok amíg nem lesz nagyobb és úgy belevágni hogy ne kelljen látogatni az anyján
2023. aug. 18. 17:11
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

"Az előtt se volt egy könnyű eset mert szeretett irányítani,majd ő meg mondja a tutit, mindenki hülye csak ő nem."

Mondjuk ha ennyire nembírid a nőt, fel nem tudom foni, miért tűnt jobb ötletnek számodra a gyerekcsinálás a válásnál...

Amúgy valószínűleg depressziós, szakszerű segítségre volna szüksége.

2023. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérd szakember segítségét! Szülés utáni depresszió lehet a baj. Ez nem gyerekjáték, és nem az a megoldás, hogy elválsz. Először nem!

Ülj le Vele és mondd el Neki, hogy vagy pszichológus vagy ügyvéd!

2023. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%
Én azért nem a váláson gondolkodnék még, a gyerek miatt, bár elhiszem, hogy ez így nagyon nehéz. Szerintem ne vegyél le terheket a válláról, normál esetben nem ezt mondanám, de minél több dolga van, annál kevesebb ideje az üvöltözésre. Foglalkozz sokat a gyerekkel, de ha nem vele foglalkozol, vonulj el a saját szférádba, ha meg tudod teremteni otthon. Egyik rokonomnál volt hasonló, ott a gyerek 3-4 éves korára elmúltak az anyának ezek a dühkitörései. Persze nem lettek mintacsalád, de normalizálódott.
2023. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
#21 Ezt egyszer már leírtad, mehetsz tovább innen.
2023. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!