Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevagyok pánikolva,hogy már...

Bevagyok pánikolva,hogy már mindjárt 28 vagyok,és még mindig nem éltem, illetve sehol sem tartok az életben. Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 5. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Én 24 vagyok szintén pánikban. Lány. Erdélyi. Van kedved beszélgetni
2022. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Mit jelent, hogy nem éltél?

Van valami célod, amit kitűztél magad elé? Karrier, család, egyéb? vagy az a gond, hogy nem találsz efféle célt, mert egyik sem vonz?

Több infó kéne.

2022. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Én 30 leszek, ugyan ez. De nekem van egy hosszútávú kapcsolatom, szóval nem mehetek csak úgy felfedezni a világot meg kalandozni.


Van még időtök, írjatok egy bakancs listát és hajrá.

Én tuti sátras bulit szerveznék a balcsi parton, meg fesztiválozni mennék először

2022. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
kezdj el csajozni/pasizni :)
2022. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Szintúgy 33f
2022. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Hogy erted? Irj

L

2022. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Van aki 50 körül pánikok be hogy még nem élt. Szóval, ahhoz képest király helyzetben vagy. :-)
2022. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
31 vagyok, én nem pánikolok, de jó lenne menni valamerre valakivel :D engem az tart vissza, hogy egyedül nem szeretnék...
2022. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Ezt én öregedési pániknak hívom, időnként rámtör. Ilyenkor összegzi az ember az életét és rájön hogy ennél többet kellett volna csinálnia. Tehát mégha nem is volt konkrét célod akkor is érzed hogy valamit nem jól csinálsz, vagy többet kellett volna tenned.


Tehát változatnod kell. Nem késő, igazából 30 alatt mindent meg tudsz tenni még.

Az hogy hol tartasz az eletben az tényleg egyén függő. Nem feltétlenül az fog boldoggá tenni hogy veszel egy nagy sok szobás házat egy gazdag környéken. A tárgyak szerintem pedig csak arra jók hogy a kényelmedet szolgálják. Van egy csomó dolog amire pont ezért nem adnék ki pénzt.

Akkor leszel elégedett ha valami boldoggá tesz. Azokat a dolgokat amiket utálsz hagyd abba. Ha a munka ilyen akkor kepezd tovább magad. Ha rossz vagy ellaposodott a pár kapcsolatod akkor lépj ki belőle. Csak sajnos pénz kell mindenhez, az utazáshoz mégha hostelben laksz akkor is.

2022. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Oké, ez így elég negatívan tűnhet... de mi az amit eddig elértél? Gondolom, valami amire pozitív dologként tekintesz csak van?! Le kellene ülnöd, elgondolkodni, mit szeretnél, és mi az ami reálisan nézve meg is oldható! Ha ez megvan, de nem lehet hogy csak magányos vagy?
2022. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!