Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehetek egyedül,...

Tényleg lehetek egyedül, egyszemélyben felelős azért, mert így alakult a család?

Figyelt kérdés
Tegnap este kiderült, hogy anyukám ki tudja mennyit hazudodzott nekem a testvéremmel kapcsolatban, csak azért, hogy ne konfrontálódjunk. Azt mondta azért, mert én olyan vagyok, amilyen. A testvéremmel nem beszélgetünk, és ha valamit csak tőlem tud megtudni, akkor inkábbfelhívja anyukánkat, aki felhív engem, megkérdezi, mintha az ő gondolata lenne. Ezt elég régóta atudom, rá is kérdeztem már többször, de mindig mondott valamit. Naagyon sokmindenből kihagynak, mert "túl okos vagyok". A sógornőmmel (akit állítólag nem szeret) járnak pedikűröshöz együtt, a nagynénémmel fodrászhoz, de velem még vásárolni sem ér rá eljönni.
2010. okt. 16. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban: egy család rendszerint több emberből áll, ezért bármi és bárhogy alakul köztük, azért soha nem lehet senki egy személyben felelős.

A konkrét kérdést nem értem, mit is szeretnél? Mondjuk meg, hogy téged miért hagynak ki a családi dolgokból? Ezt így elég nehéz lenne...

2010. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahogyan nem értettem meg mit irsz és mit szeretnél tudni??
2010. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kb. elkéápzelhető-e az,amit ők állítanak, hogy én vagyok a család rossza, aki miatt minden rossz van. És ezért inkább kihagynak.

Persze hozzáteszem, hogy 3 gyerekem van, olyan munkahelyem, ahol régóta vagyok és van hova visszamennem, és még a házasságom is rendben van...

2010. okt. 16. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehat miért lennél te a csalàd rossza,amikor rendben van az életed.Nem lehet,hogy pontosan a rendezettségedet irigylik?Jobb ha nem foglalkozol velük.Kérdezd meg egyébként,miben làtjàk azt,hogy te vagy a rossz a csalàdban.Inkàbb irigyek ràd,vagy csak te bebeszéled magadnak,nem lehet?,hogy te vagy a "csalàd rossza"?
2010. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!