Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen dolog ez? Nagyon...

Milyen dolog ez? Nagyon egyedül érzem magam a család viselkedése miatt.

Figyelt kérdés
Holnap töltöm be a 30. hetet. Már 5 hete fekszem a nyitott méhszájam miatt. Van két-három emberke a családban, akik igyekeznek segíteni, a többiek viszont még csak a telefont sem emelték fel, hogy mi van velünk.Úgy érzem magam, mint egy leprás, akit kerülni kell.Nem várom, hogy a középpontban legyünk, de egy kis odafigyelés jól esne. Volt már valaki hasonló helyzetben? Megosztaná velem a tapasztalatait? Próbáljak meg ne foglalkozni velük és szülés után zargassam el őket?
2008. dec. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát a rokonait sajnos nem tudja megválogatni az ember. ha nagyon rosszul érint akkor szülés után ha jönnének látogatni mondhatod nekik hogy később jöjjenek amikor már összeszeded magad. ezzel a diplomáciai megoldással hetekre leépitheted őket, aztán majd dönthetsz hogyan tovább.

Ne vedd a lelkedre és kitatrást:-) Mindjárt lesz egy gyönyörű babád!!

2008. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most látod kire számithatsz.Nekem is volt egy barátnőm,sülve-főve együtt voltunk.Kávézgatni jártunk,vásárolni,bulizni..,mindent megbeszéltünk.Terhes lettem,most vagyok a 24.hétben és még egyetlen egyszer nem hivott fel,hogy hogy vagyok.Én azt mondtam magamban nincs szükségem erre az emberre.Nekem ez nagyon rosszul esik.Ha nem is zargatod el őket,kérdezd meg okát.Egyébként az is lehet,hogy ők nem akarnak téged zavarni.Örülj neki,hogy nyitodott egy alkalom,hogy tudd kire számithatsz.
2008. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez feküdnöm sem kell, hogy a "család" nagy ívben kakiljon a fejemre. A páromtól meg szokták kérdezni, hogy mi újság, aztán ezzel le is tudják az érdeklődést. Természetesen ezek után nem számíthatunk családi segítségre, úgy gondolom, mikor majd megszületik a poronty. :( Persze, benne van szerintem a pakliban, hogy ilyenkor túlérzékenyek vagyunk, s azt szeretnénk, ha repdeső örömmel érdeklődnének felőlünk, s főként a baba felől. Node, ezt nem mindig kapjuk meg! :(
2008. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval más is van ilyen helyzetben. Engem nagyon bánt a dolog, jobban, mint bármi más. A férjem és az 5 éves kisfiam most is elmentek erre-arra, "Mikulás" lévén, hogy a "Család" oda tudja adni neki a mikuláscsomagokat, ahelyett, hogy idejönnének, és itt egész egyszerűen odaadnák neki. Iszonyatosan felháborít a dolog. Miután megszültem, vagy ha neagyisten idő előtt bekerülnék a kórházba, biztosan meg fogom mondani, hogy ki az aki jöhet, és ki az akit nem szeretnék látni (háát elég sokan lesznek), de most úgy érzem, hogy meg tudom csinálni. Ha nem számíthatok rájuk, akkor úgyis mindegy, nem?
2008. dec. 7. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Huha tudnék mesélni. Nálunk konkrétan aposomek eljöttek hetvegere mert férjemet műtöttek. Én kikészültem konkrétan. Megkertem h vigyen el oviba mert gyalog nem birom reggel szédülök és mindig ferjem viszi kisfiamat. Hát gondolhatod ... nem vitt el minket. De még játszótérre sem mert borozgatott. Plusz még utána is pakolhattam.. szörnyű volt. Jobban elfáradtam mintha nem jöttek volna 3 napra....
2022. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!