Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "házifeleségek...

Mit gondoltok a "házifeleségekről" ("housewife"), azaz nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

Nem életében dolgozott az egyik ismerősöm.


gyereket szült - egyet meg még egyet, végül úgy lett 15 évig otthon volt, élete során pluszban kettővel megfejelte 10 év különbséggel.


Több férfi tartotta el az évek során, különböző támogatásokkal, segélyek. Okoskodó, és flegma egyben ráadásul.


Semmihez nem ért, tapasztalat, semmi és semmi. Miért kell ilyennek lenni??


2023. aug. 25. 12:42
 51/103 anonim ***** válasza:
63%

#51


Akkor te nem eltartott vagy, ha el tudod adni a könyvedet.

2023. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
66%

50es, és mégis kitartanak?:-D

Én is firkálgatnám a regényem ha lenne olyan marha aki pénzel.


lehet meglep, de más meló mellett vezeti a háztartást és intézi az ügyeket, bár gondolom fogalmad sincs arról milyen az.

2023. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
32%

52!


Neked miért fáj, hogy másnak nem kell dolgoznia? Napról napra élsz mint kozmunkas vagy szalag mellett dolgozol napi 12 órát és így sem tudsz megelni, hogy ilyen irigy vagy? Mitől lesz neked jobb vagy rosszabb attól, hogy más nem dolgozik? Veregesd meg a vállad, hogy te ügyesen mindenre képes vagy a munkád mellett. Nem az 50. voltam

2023. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
75%

53as, nagyon mellélőttél. Csak az a baj hogy az ilyenek élősködnek az állam pénzén, ami ugye az én, mint dolgozó ember adójából kerül levonásra.


Mire lennék irigy? Arra hogy a kitartottak semmi maradandót nem alkotnak, 0 motivációjuk van, és életük célja hogy alul-felül kiszolgálják az eltartójukat különben ugrik a tamponpénz?

2023. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
74%

"Csak az a baj hogy az ilyenek élősködnek az állam pénzén, ami ugye az én, mint dolgozó ember adójából kerül levonásra."


Ugyan áruld már el, konkrétan milyen állami pénzen élősködik szerinted, ha a párja tartja el?

2023. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
32%
55ös, ha lekölykedzik, akkor gyes, családi, megigényelheti az állami tb fizetését, stb
2023. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
24%
Lekölykedzik???? Bakker, ritka prosztó vagy.
2023. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
56%
#56: gyes havi 28eFt családi 12eFt, de teged is az ő "lekölykedzése" fog eltartani mikor vén szar leszel, nélküle elértéktelenednének a befektetéseid
2023. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim válasza:
65%

Nyilván nem tartozik senkire sem, hogy dolgoznak-e, ő dolguk. Engem sem érdekel.


Ha viszont a "housewife" alatt a szenny tiktokon gizduló "tredwife"-okat érted, azok nem igazi háztartásbeliek, hanem tipikus gold digger-ek, akiknek valami dúsgazdag, 60+-os "pasijuk" van, és alig várják, hogy megdögöljön végre, és örököljenek mindent. Ezek nem háztartásbeliek, hanem egyszerű élősködők.

2023. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
64%
Aha, mert amelyik anyuka tiktokozik, annak biztos vén férje van. De buta vagy jó ég :O
2023. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!