Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "házifeleségek...

Mit gondoltok a "házifeleségekről" ("housewife"), azaz nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

Nem életében dolgozott az egyik ismerősöm.


gyereket szült - egyet meg még egyet, végül úgy lett 15 évig otthon volt, élete során pluszban kettővel megfejelte 10 év különbséggel.


Több férfi tartotta el az évek során, különböző támogatásokkal, segélyek. Okoskodó, és flegma egyben ráadásul.


Semmihez nem ért, tapasztalat, semmi és semmi. Miért kell ilyennek lenni??


2023. aug. 25. 12:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
30%

Van olyan aki ezt szereti. De mit tesz ha a ferje lelèp?

Semmi munkatapasztalat es igy max valami minimalberes allast talal. Annyi a szerencseje hogy a sok gyerek miatt adomentes, igy tobbet visz haza.

2023. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
19%

90es, most meg az ingyenélő nőket tekintjük utcanő színvonalnak. nem nagy különbség.


Nővéremet amúgy most hagyta el a férje, egy gyerekkel. Nővérem 11 évig volt kitartott, életében nem dolgozott. A férje megmondta, a gyereket támogatja, havi 100 ezer forintig. Nővérem mindenkinek azt adja elő, milyen szemét a férje, mert asszonytartást nem fizet, meg anyánkékhoz cuccolna, de szerencsére van annyi eszük, hogy nem engedik mert életük végig a nyakukon maradna.

2023. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
6%
ohh 90es, én nem adtam le az érétkemből, pont ezért nem várom el hogy más eltartson, mert képes vagyok rá saját erőből. Milyen értéke van egy semmihez se értő, semmire való nőnek?
2023. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
90%

Aki buta az tartsa el a nőjét szerintem! Mert hiába megteheti mert gazdag én akkor sem tartanám el! Dolgozzon ő is! Van ismerősöm aki külföldön gürizik pedig itthon is jól keresett de inkább kiment mert még így is kevés a pénz...Az asszony meg látom mindig a városba barátnőkkel mászkálgat, meg fodrász, manikűr stb éli világát! Pedig ha a csaj elmenne dolgozni az kiegészítené azt az igényt amit megszoktak! A gyerek meg felnő apa nélkül!

Facebookon meg megy a dráma hogy jaj fiam nemsokára láthatlak nem bírom, a nő is jaj így meg úgy...Szerintem ez sem élet...

2023. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
26%

Először is tanulj meg magyarul.


A magyar megnevezés: háziasszony, státusza: háztartásbeli.

Az azt jelenti, hogy napi 24 órában szolgálatban van, ellátja a családot, neveli a gyerekeket, ellátja a háztartást, viszi a gyerekeket klf foglalkozásokra. Családanya.

dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
70%

95!


Gyerek nélkül is lehet valaki háztartásbeli, sőt, nőnek se kell lennie hozzá

dec. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
0%
95ös, ha 24 órás szolgálatban van miért vertyog olyan sok hogy a férj nem kel éjszaka a gyerekhez?:-D
dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
54%

Házi feleségnél is van olyan hogy jól keres az ura és egyszerűen nem szorulnak rá hogy az asszony is dolgozzon! Cserébe vásárol, mos, főz takarít, gyereket nevel hordja iskolába, óvodába stb meleg ételt tesz az asztalra mire haza ér a férj.

Meg van a gazdag milliárdos aki eltartja a nőjét(feleségét) és a nő tényleg semmit nem csinál csak éli az életet, közbe tényleg mindenhez hülye!

Amúgy a romáknál szokás hogy az asszony háztartásbeli, és otthon van a 4-5 gyerekkel!

dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
54%

Majka felesége, Dundika jut eszembe erről a kérdésről. Hát nem egy észlény, de nagyon szép. Gondolom, dolgozni nincs kedve, Majka elég jól keres.

HA elválnának, Dundika talál másik eltartót, olyan szép nő, hogy még 50 évesen is akár.

Én persze megőrölnék, ha nem dolgoznék, halálra unnám magam és nem érezném teljesnek az életem, pedig nekem is vannak gyerekeim. De a gyerekek egyszer felnőnek.

dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
39%
Dundika, vagy más néven Majoros Hajnalka modellkent dolgozik, és dolgozott Majka előtt is, de ne zavarjon.
dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!