Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "házifeleségek...

Mit gondoltok a "házifeleségekről" ("housewife"), azaz nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

Nem életében dolgozott az egyik ismerősöm.


gyereket szült - egyet meg még egyet, végül úgy lett 15 évig otthon volt, élete során pluszban kettővel megfejelte 10 év különbséggel.


Több férfi tartotta el az évek során, különböző támogatásokkal, segélyek. Okoskodó, és flegma egyben ráadásul.


Semmihez nem ért, tapasztalat, semmi és semmi. Miért kell ilyennek lenni??


2023. aug. 25. 12:42
 71/103 anonim ***** válasza:
77%
Ez az egyik amit a hetvenes ír, a másik meg, a házimunka nem olyan könnyű meló ám, mint sokan hiszik.
2023. szept. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
15%

70eske, oké, de akkor mindennek a felét a nő fizesse igaz? Hiszen senki sem a másik mecénása. Ha 400 ezer a kiadás, de a nő keres 200at akkor is fizessen ki 200 ezret mint a férfi igaz? Ha nem marad tamponra, az egyéni szoc probléma igaz?


71es, érdekes, nők ezrei munka mellett el tudják végezni, nem kell ahhoz kitartottnak lenni:-D

2023. szept. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
74%
Engem csak az érdekelne, hogy kinek miért fáj, ha egy pár úgy dönt, csak egyikük vállal munkát és az ő jövedelméből fognak megélni. A vilagon semmit nem vesz el senkitől. Nem mindegy, hogy miből él?
2023. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 Kései Sirató ***** válasza:
68%

#71


Azt elfelejted, hogy más nő a házimunkát munka mellett is elvégzi. Vagy a többieknek könnyebb , csak neki ennyire nehéz?

2023. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 Kései Sirató ***** válasza:
17%
Nekem nem fáj, de nem tudok felnézni egy ilyen lusta és ambícióktól mentes nőre.
2023. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 Kései Sirató ***** válasza:
20%
És beszűkül, aki csak otthon van.
2023. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
34%

"Nekem nem fáj, de nem tudok felnézni egy ilyen lusta és ambícióktól mentes nőre."


Kérte valaki hogy nézz fel rá? Amúgy meg ha nem vele élsz, fogalmad nem lehet róla, hogy lusta e. Ambíció meg abban se mindig van, aki dolgozik.


"És beszűkül, aki csak otthon van."


A htb nem azt jelenti, hogy csak otthon van, hanem azt, hogy nem dolgozik munkahelyen. Ettől nem lesz beszukult

2023. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
20%

#77

Bizony tényleg beszűkültek az ilyen nők, azért írom, mert 3-at is ismerek.

A munkahelyen vannak az embernek munkatársai, emberi kapcsolatokat épít, munkakapcsolatokat, más a látóköre, mint annak, aki mindig otthon van, vagy legfeljebb fodrászhoz jár.

2023. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
29%

78!


Értem. Tehát a kemény 3 ismerősöd alapján eldontotted, hogy minden htb beszukult és csak es kizárólag fodrászhoz jár.

Nos, nekem jóval több ilyen ismerősöm van, mint 3 - külföldön élek, rengetegen élnek egy keresés háztartásban. Nincs köztük egy se, aki beszukult lenne és csak fodrászhoz jarna.

2023. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
28%

78.

Jó alsóröcsögepusztán, 8 általánosos Jolánka lehet beszűkűl, de pl. én akiket ismerek egyáltalán nem.

Utaznak, intézik a mindennapos ügyeket, tanulnak, stb.

2023. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!