Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is kiasztana, ha arra...

Titeket is kiasztana, ha arra érkeznétek haza, hogy az anyátok a szobátokban a cuccaid közt kutakszik, pakolgatja, rendezkedik a ti előzetes engedélyetek nélkül "takarítás" címszóval?

Figyelt kérdés

Ha meg szóvá teszed neki, hogy ne csinálja, akkor erre közölné, hogy ez az ő lakása, ezért ebben az lesz, amit ő akar.


21/F; 52/N



2023. aug. 25. 14:58
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Igen. kb 12 éves koruk óta csak akkor nyúlok bármihez a szobájukban, ha azt előre megbeszéltük.
2023. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát, (többek között) ezért is kell elkötözni a szülőktől. Különösen az ilyen szülőktől, akinek ilyen belefér.
2023. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém is csinálta ezt. Hazajöttem egy buliból, és "bosszúból" kitakarította meg átrendezkedte a szobámat, ez kb. gimi 4. évében volt. Azért írom, hogy bosszú, mert ő azt akarta, hogy soha sehova ne menjek, csak otthon üljek, mert szigorú és kontrollmániás szülő volt, ezt azért csinálta, mert lázadni mertem, és a csenddel verés már nem hatott rám.


Persze, ez 17 évesen baromira felháborítot és kiakadtam rajta, akkor már nem is mertem szólni, mert szinte féltem tőle.


De érettségi után le is léptem, kerestem melót, béreltem szobát és elmenekültem. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot valamennyire, ma már nem is beszélünk, az unokáit nem ismeri.


Nyilván nem szimplán ezért, ez csak a kontrollmániás énjének egy jellemző cselekedete volt a sok közül.

2023. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, jóban vagyunk,de régebben talált egy nylonharisnyát a zoknik,alsóneműk között,fiú vagyok és télen szoktam felvenni,és nagyon kiakadt, totál kiborult,miért van nekem szükségem harisnyára? Totál összevesztünk, később is veszekedett,piszkált emiatt.

De alapjában szeretem és ő is engem,ha kimossa a holmiaim akkor berakja a szekrényeimbe,néha összepakol,de ezzel a harisnyával összerúgtuk a port 😉

2023. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

"... ez az ő lakása, ezért ebben az lesz, amit ő akar"

És ez így is van. El kell költözni, amint lehet, aztán pakolásszon a saját cuccai között.

2023. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Zárd be az ajtót.
2023. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Sajnos a szobám ajtaja nem zárható kulccsal, de gondolkodok azon, hogy szereltetek be egy zárat az ajtóba, mert anyagi okok miatt egy darabig nem valószínű, hogy el fogok tudni költözni. :(
2023. aug. 25. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Miért vagy ilyen szigorú pont anyáddal? Olyan intimnek tekintessz a dolgaidra?
2023. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Az erveles is ciki. De amugy, pillanatra a helyebe kepzelve magad, nem lehet, hogy csekkolni akarta, nem vagy-e drogos, vagy mas felelmet eloszlatni?
2023. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Antialkoholusta, antidrogos, anticigis, egyetemen jól tanuló gyerekként nem reális, hogy ilyen félelmet akarjon eloszlatni az anyukám. 🤷‍♂️
2023. aug. 25. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!