Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit a szülei...

Van itt olyan akit a szülei semmire nem tanították meg és mindent magadtól kellett később megtanulnod?

Figyelt kérdés
Nőként pl főzés, a helyes takarítás, női higiénia, stb, stb. Ilyesmikre gondolok. Engem pl semmire nem tanítottak meg, mindentre magamtól kellett rájönnöm, elég sok kellemetlen helyzetbe is kerültem miatta, hogy még nem tudom annyi idősen

2021. ápr. 22. 10:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
93%
Én nőként🤚 Nagyon szenvedek emiatt, de van sok hasznos videó youtubeon és azok alapján próbálkozom.
2021. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
55%
a gyakori erről szól. itt mindenki ilyen..
2021. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2021. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
Jelen. Szintén a youtude-os videók segítenek.
2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%

A semmi azért túlzás, de amiről nem mondtak semmit, mikor kellett volna: főzés, szőrkérdés és annak kezelése, menstruációkor használatos eszközök, szex, fogamzásgátlás.


Amire megtanítottak: takarítás, pénz kezelése, spórolás, a tanulás a kulcs, hogy ne kelljen minden nehéz fizikai munkát elvállajak. Megtanultam, hogyan kell élni egy bántalmazó kapcsolatban és úgy tenni, mintha semmi baj ne lenne, hogyan legyek társfüggő.

2021. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ferfikent nem tanitottak meg semmit. Nem is ertek semmihez.
2021. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
engem szerencsére korán befogtak a háztartásba, de ismerek egy srácot, akinek az anyja beágyazott neki mikor elköltöztették egyetem miatt. egy teának való vizet se tudott egyedül felforralni. az volt a szerencséje hogy egy haverjával lakott, aki önellátó volt, így egy csomó mindenre meg tudta tanítani a srácot.
2021. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is sok mindent magamtól kellett megtanulnom, de inkább magamat hibáztatom érte, nem a szüleimet. Néha próbálkoztak kisebb koromban, de utáltam a konyhában segíteni meg házimunkázni, sokszor veszekedés lett belőle, és egy idő után inkább nem erőltették.

Aztán amikor rákényszerültem akkor botladozva de rájöttem a dolgokra.

2021. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
9%
És ha tanítottak volna valamire akkor az lenne a probléma? Talán magadba kellene fektetned. Nem másokra kell mutogatni és nem másokat kell hibáztatni. Ne sajnáltasd magad. Magadba fektess.
2021. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
10%

#2: én is ezt tapasztalom.... És sokszor elgondolkozom rajta, hogy én tkp. mit is keresek itt... :-DDDD Mert elképzelni sem tudom, hogy valaki hogy nő fel úgy, hogy nem látja az anyját-apját főzni, takarítani, vagy bármi mást csinálni... Amik alap dolgok.


(nem hinném, hogy az ilyen kérdést feltevők mind-mind állami gondozottak voltak...)

2021. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!