Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam be ezt a családnak?

Hogyan adjam be ezt a családnak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nem szokványos párkapcsolatban élek.

Ha érdekel hosszabban, akkor tettem már ki kérdést erről: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Röviden tömören arról van szó, hogy a kapcsolatunkban szexuális jelentősége van annak, hogy hízok. A növekvő méretemet már nem hagyja szó nélkül a családom, főleg a szüleim. Elegem van a füllentgetésből és a hazudozásból. Van értelme elmondani nekik, hogy ez a kapcsolatunk része, vagy csak azt érném el vele, hogy megutálnák a barátnőmet, amiért kvázi hizlal?


2023. aug. 25. 16:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

Hívd össze a családodat és meséld el nekik őszintén, hogy miben vagy és hogy segítségre van szükséged ! Ne halogasd, mert itt már az életed a tét!


Te is tudod, érzed, hogy ez így nem jó, nem az igazi - ellenkező esetben ugyanis nem írnál ki kérdéseket a problémádról..

2023. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

"Biztosan megutálnák a barátnődet."


Ilyen degeneráltakkal mást nem nagyon lehet.

2023. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőd lehet, hogy sertés hizlalo családban nőtt fel. Betegek vagytok mind a ketten mentálisan.


Hamarosan döntened kell a saját életedrol, sorsodrol. Ha te nem teszed, a természet fogja megoldani.


Te döntesz... Most még.

2023. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Mond, hogy szeretsz enni és kész. Hány kiló vagy most?
2023. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Az egyesnek igaza van, és le is írta miért: meg akartad beszélni, belinkelem: " Próbáltam megbeszélni vele, de igazából elég eredménytelen lett." - ha már most nem tudtok beszélni később sem fogtok tudni. Egyébként meg beteg és undorító vagy.
2023. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy az internetre tartozik, de máshol nem tudok névtelenül kérdezni.


#14: 102

2023. aug. 25. 20:01
 17/26 anonim ***** válasza:
53%
Senkire nem tartozik, de mondd azt hogy van egy fétised, aminek ez a lényege. Volt aki belehalt ebbe csak mondom, de ha ez az álmod. légy boldog!
2023. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
7 hét alatt 8 kiló? Ilyen tempóval hamar kinövöd a ruhatárad is.
2023. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Én csak egy dolgot nem értek kerdezo, ha ennyire imádsz szexelni h ilyen hülyeségeket is bevállalsz, attól nem félsz hogyha 150 kg leszel, meg se tudsz majd mozdulni az ágyban?:))) komolyan kérdezem. Merthogy női szemmel nézve nincs rosszabb a szexben, mint egy dagadt, hájas fickó, aki nem tud normálisan mozogni, csak hever az ágyban meg 3 perc után meg akar fulladni. Gondolom ti sem csak etetitek egymást az ágyban, hanem mást is csináltok. Ezt magyarázd mar el legyszi, mert tényleg érdekel:))
2023. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Darius- ***** válasza:
100%

Beleolvastam a másikba is, tehát fennáll egy ilyen etetés fétis.

Ritkán írok ilyet itt, azt hiszem nem is írtam még, de szakember kéne. Önkárosító dolog ez.

2023. aug. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!