Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, aki félt bemutatni a...

Volt, aki félt bemutatni a párját a családnak? Végül hogy sült el a dolog, kialakult a jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Első komolyabb kapcsolatom, nagy a szerelem. Viszont otthon még nem ismerik, és picit tartok is a bemutatástól.

Annyi a "hibája", hogy az idősebb korosztályhoz tartozik. Igen, tudom, kihasznál, elhagy, pedofil, beteg, nem kell másnak biztosan. Tudom tudom, ne írjátok le ezeket, mert a fő kérdésre szeretnék választ, pozitív tapasztalatot, megerősítést.


Nekem a szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, ezért szeretném, ha elfogadnák és kedvelnék is valamennyire a páromat. Mert nem szeretnék választani közöttük, vagy dönteni, hogy hosszúhétvégén a párommal menjek erre, vagy a szüleimmel arra, karácsonyok hogy legyenek stb. Szóval emiatt félek kicsit hazavinni, mert fontos az első benyomás is, nem tudom, hogy lesz, mi lesz.


Kérlek, a szidalmazó kommentekre ne is szánjatok időt, mert nem arra vagyok kíváncsi, ki mit gondol az ilyesmi kapcsolatokról, vagy ki mekkora jövőt jósol nekünk!


2023. máj. 31. 15:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a karácsonyról már döntened kell :)

Viccet félretéve, először csak mondd el nekik, mi a helyzet, aztán meglátod a reakcióikat. Semmiképp ne személyesen szembesüljenek először a korkülönbséggel.

Amúgy hány év a különbség?

2023. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ha végzek a vizsgáimmal, teljesen átköltözöm hozzá a lakásomból, úgyhogy gondolom a karácsonyt is velem tervezi ezek után, nem fog hazavinni a szüleimhez a kisbőröndömmel. :D


22 év.

2023. máj. 31. 15:54
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

22 ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Fűh, hát, mi szóltunk...

2023. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem hiszem, hogy meglepő, vagy sokkoló lenne ez.
2023. máj. 31. 16:01
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Át fog verni, ki fog rakni, meg fog unni, te meg nézni fogsz, hogy nem erre számítottál, mert "nagy volt a szerelem". Vagy csak azt hitted, ő meg röhögött a hátad mögött.
2023. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igeeen, tudjuk. Pont ez lesz a forgatókönyv, ilyen sorrendben!
2023. máj. 31. 16:07
 7/31 anonim ***** válasza:
45%
De, az és nem normális (na most lehet jönni a gyíkos “20 éves voltam, ő 50 és 30 évig voltunk együtt” csodatörténetekkel, nem érdekel). Semmi jogod elvárni a szüleidtől, hogy tapsikoljanak hozzá. Teljesen érthetően fognak minimum ledöbbenni, akár kiakadni, egy szülőnek csalódás, ha azt érzi, így elrontotta a gyerekét.
2023. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, sikeresen veszem az akadályokat ott, mellette gyakornokoskodom is egy elég jónevű cégnél. Jól teljesítek, nem vagyok problémás, nincs velem gond. Szóval nem hinném, hogy el lennék rontva.
2023. máj. 31. 16:13
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Úgy látszik az 5, 7-et nagyon átverte egy idősebb pasas :)

Egyáltalán nem ettől tartanék, hanem az életkorból fakadóan a később jelentkező eltérő igényektől. Amíg te 40 évesen még jönnél-mennél, világot látnál, ő addig 60ason lehet már csak otthon, a kertben ücsörögne újságot olvasva, esetleg megrendült egészséggel. Ez is benne van.

2023. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
egyből ki vannak akadva a válaszolók hogy nem tudnak konkrét válaszokat, mennyire idős a párod? 30-40 között? vagy azért 30-hoz közelebbi?
2023. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!