Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam be ezt a családnak?

Hogyan adjam be ezt a családnak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nem szokványos párkapcsolatban élek.

Ha érdekel hosszabban, akkor tettem már ki kérdést erről: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Röviden tömören arról van szó, hogy a kapcsolatunkban szexuális jelentősége van annak, hogy hízok. A növekvő méretemet már nem hagyja szó nélkül a családom, főleg a szüleim. Elegem van a füllentgetésből és a hazudozásból. Van értelme elmondani nekik, hogy ez a kapcsolatunk része, vagy csak azt érném el vele, hogy megutálnák a barátnőmet, amiért kvázi hizlal?


2023. aug. 25. 16:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Már itt is írkálod a f...idat? A párkapcsolatok témakör nem elég? Értjük, hogy betegek vagytok mind a ketten, de arra való a pszichológus.


Az megvan, hogy milyen sok szervet érintő prpoblémád lesz ebből? Jó esetben nem halsz bele.

2023. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 21-es miért zavar, ha többször felteszi hasonlóan a kérdéseit, viszonylag nagyobb időeltéréssel? Így több emberhez eljuthat, ez az oldal arra való, ha nem tetszik lehet továbblapozni és hozzád közelebb álló kérdésekre segítő szándékkal reagálni.

Tévedsz, ha úgy gondolod betegek számára való a pszichológus, ezért sem mennek el az emberek, mert előitéletesek velük szemben.

2023. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Anya, apa, szívrohamban akarok meghalni, mert a sztrók nagyon kellemetlen, de addig a szex a fő motivációm.
2023. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#18: Ez régóta egy komoly gond.

#19: Mi is a kérdés? Általában én vagyok alul több okból is. De odáig úgysem fogjuk csinálni, hogy "meg se tudjak mozdulni" az ágyban.

2023. aug. 27. 21:22
 25/26 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező egy rakás kérdésre nem válaszol, engedjétek el. Majd ha lélegeztetőre teszik, rájön, hogy meg kellett volna fontolni az itteniek tanácsát.
2023. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Miért, mire nem válaszoltam?
2023. aug. 28. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!