Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne szégyel...

Mit csináljak, hogy ne szégyelljem a szüleimet?

Figyelt kérdés

Biztos sokan elítéltek ezért,és higgyétek el,hogy minden erőmmel azon vagyok,hogy változtassak rajta,de nem megy.Már elég idősek,nővérem 40 éves én viszont 2 vagyok.Eleve nem úgy élünk mint azok akiknek fiatalabbak a szülei,anyum egyfolytában pukizik,büfög és lejárat mindenki előtt.Hihetetlenül magas nyávogós hangon beszél,és hiába mondom neki,hogy változtasson nem akar.Ráadásul igénytelen magára is és a környezetére is.

Apám meg az örök okos aki mindenkinél mindent tud és ezt nem is titkolja.


2010. okt. 16. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
2 évesen legalább írni tudsz...
2010. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%

Hú,te biztosan maga vagy a tökély,azért vagy ilyen kritikus a szüleiddel!Ilyenek és kész,mindenkinek vannak hibái (vagy csak vélt hibái?)...

Inkább próbálj ne foglalkozni ezekkel a kreált problémákkal.

Nem kamu amúgy.Kicsit olyan szagú... :)

2010. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Hopp lemaradt a kérdőjel.

Tehát nem kamu?

Mostanában olyan gyanakvó vagyok.

2010. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Mondd neki hogy: NE FINGJÁL MAMA!
2010. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

a faxom kivan már ezzel a kamuzással, mi a francot tudtok ezzen élvezni, ha kamu szerinted akkor ne válaszoljál oszt csönd, miért kell ezen élvezkedni hogy kamu vagy sem. Ha kamu akkor is a véleményre kiváncsi hogy ki mit mond... -.-"


Am. pedig, a kérdező érthető hogy szégyeli a szülleit nem tudom a sok okos mit szólna, ha anyád fingana meg büfögne trásaságban apád meg kioktatná albert einsteint is fizikából, mert a hülye kis bolodon a faszt beszél itt minden féle e=m*c^2 ről, mikor ilyen csak az ő hülye meséiben. van.


AM. kedves kérdező nem igen tudsz mit tenni már nem fognak megváltozni el kell viselni őket és kész. :)

2010. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
utolsó te állat :D
2010. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
vagyis utolsó előtti:D
2010. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy most 20 éves vagy?Majd ki fogod nõni,hogy ne szégyeld õket.En is szégyeltem ennyi idõs koromban a szüleimet,de sokkal - sokkal nehezebb ügyek miatt.Viszont most mar felnõtt fejjel jobban megértettem,hogy mi miatt történt.Sajnalom,hogy nem masképpen alltam a dolgokhoz, nem mintha ngyot hibaztam volna,mert sok mindenben nekem volt igazam,hogy szégyeljem,de mar akkor sem tenném.
2010. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnos valóban van ilyen. Gondolom, Te huszon(pár) éves vagy. Kezdeni velük semmit nem tudsz, arra figyelj, hogy minél hamarabb le tudj lépni otthonról. Akkor már a vendégeid is Hozzád mennek, nem a szüleidhez. És igen, kifejezetten ciki az ilyen szülő, bárki bármit is mond. Voltunk mi olyan lakodalomban, ahol az örömanya ropta a kánkánt a szoknyáját rázva, nő vagyok, de olyan szőrös lábakat még nem láttam, az örömapa pedig kikapkodta a mikrofont az énekes kezéből, mert meggyőződése volt, hogy megy ez neki. Szóval, utólag már röhögünk rajt, de akkor kínszenvedés volt. :)
2010. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Tudod,akkor sem normális,hogy így viszonyulsz hozzájuk!Fogadd el és kész.
2010. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!