Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnátok, ha azt olvasnátok,...

Elválnátok, ha azt olvasnátok, hogy a feleségetek azt írja üzenetben egy másik személynek, hogy néha felmerül benne milyen lenne, ha nem érnék haza külföldről kocsival, hanem balesetben ott maradnék?

Figyelt kérdés
Ez a második házasságom. Úgy éreztem tök jó társra találtam, minden klappol. Külföldön dolgozok. Feleségem a háztartást viszi otthon. Így egyeztünk. Kisgyerek nincs. Nagyok a gyerekeink. Már így házasodtunk. Gondoltam pár évet még lehúzok és hátra dőlök. Kaptam egy üzenetmásolatot, amelyben azt írta a feleségem, hogy néha belegondol mi lenne, ha nem érnék haza. A szövegkörnyezet arra utal akkor vígan el lenne egyedül. Nem mondtam még neki, de kiütött. Házasság előtt már 10 éve együtt éltünk. Nem akarok hirtelen dönteni, de elmondani sem senkinek. Ennyire benéztem vagy lehet szar napja volt.......kattog az agyam.

2023. aug. 28. 11:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%

Honnan van az a screeshot?

A feleséged csinálta és elküldte valakinek?

Ez igy nagyon zavaros.

Lehet félremegy, de lehet rosszakarója is.

2023. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
A vígan ellenne egyedül-t akár úgy is lehet értelmezni, hogy soha többé nem menne férhez, nem kellene másik pasas. Ez így önmagában nem válóok nálam legalábbis.
2023. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben elgondolkoznék azon, miért akar nekem ez a kedves "jóakaró" rosszat, aki tovább küldd egy privát beszélgetést.


Második körben azon is elgondolkoznék, miért, mire jó ez az életforma, ha már a gyerekek kirepültek és nem vagytok erre rászorulva? Arra még nem gondoltál, hogy a feleséged belefásult, beleunt a távkapcsolatba és azért boldogtalan?

2023. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Egy férfi feleségétől, akinek írta. Szóval..... igazán a nőt sem ismerem, a férfit sem, lehet átverés.
2023. aug. 28. 11:55
 15/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha nagyon jól megvagytok, akkor el tudsz róla ilyet képzelni?

Nem nagy cucc kreálni egy sreenshotot. És mi volt az a szövegkörnyezet? Az nagyon nem mindegy. Pl. ha azt írta, hogy alig várja, hogy minden az övé legyen, akkor nyilván gáz. De ha vmi olyasmit írt, hogy egyedül is folytatná az életét, mik a tervei, miket valósítana meg, az normális. Nem kéne neki is meghalnia, ha történne valami.

De ha gáz van, akkor lehet, hogy ez a férfi a szeretője?

2023. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nevüket vállalva sok értelme nem lenne az átverésnek. Hisz visszaütne rájuk a hazugság.
2023. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom annyit b...ogatod, hogy addig örül, amíg nem vagy otthon.

Változtass a stílusodon, aztán van reményed rá, hogy nem utálattal és gyűlölettel fog hazavárni.

2023. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%

Látni kéne mit írt a feleséged pontosan és ennek az üzenetnek az előzmémyeit. Hát-ha lehet olvasni a sorok között.

Lehet, asszonykád tényleg csak le akarta rázni a másik nőt. Vagy élvezi ha polgárpukkasztó dolgokat, egyfajta hülye humorként. Vagy kíváncsi volt vissza jut-e a füledbe.

De az is érdekes, hogy te ezt megkaptad. Én nem tudnék ilyen aljas lenni. Aljas dolog, hisz jót nem tett neked, mert most nem tudjátok rendesen megbeszélni.

Próbálj meg kicsit megnyugodni. Most felejtsd el ezt az üzenetet. Arra koncentrálj, hogy egyébként milyen veled a feleséged. Írtad, hogy úgy érzed jól megvoltatok. Akkor valami az előzményekben lehetett, ami miatt ezt írta.

Max azt kérdezd meg tőle telefonon, hogy magányos-e? Hogy kibírjátok-e még azt az odőt amit terveztetek,vagy inkább legyetek együtt?


Nekem is volt ilyen az előző párkapcsolatomban.

13 évből 7-et éltünk külön munka miatt. Néha olyan nagyon magányos voltam hogy nincs ott. Máskor meg, mikor kicsit belerázódtam az egyedüllétbe és lett külön rutinom, munkám, elfoglaltságom. Néha úgy éreztem mindegy lenne ha nem jönne haza. Már elvagyok. Olyan távolinak tűnt az együttélésünk, a kapcsolatunk a jövő is. Arról le is mo.dtam, mert fájt várni, belegondolni.

2023. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
Egy képernyőfotót nem neveznék hiteles bizonyítéknak, egy fél óra alatt lehet olyat alkotni, amiben te szerelmedről biztosítod az angol király feleségét...
2023. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

De mi van ha aggódva írta?

Ezt így szövegből kiragadva kétféleképpen is lehet értelmezni. Vagy ha a szövegkörnyezet arra utal, hogy elélne vígan, az mit takar pontosan?

Lehet hogy csak számolgatott, hogy baj esetén el tudná-e magát tartani, de ettől még nem kíván rosszat...

Miért nem hívod fel és kérdezet meg?

2023. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!