Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős, hogyan tudnám rávenni...

Sürgős, hogyan tudnám rávenni a szüleimet, hogy holnap menjenek el valahová otthonról, hogy át tudjam hívni a barátomat?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok(L), még nem ismerik a fiút személyesen, de nem is szeretném, ha erre holnap kerülne sor, mert még nem tartunk ott a kapcsolatban, hogy bemutassam. Viszont holnap szeretném áthívni flmet nézni, együtt lenni, úgy, hogy a szüleim elmenjenek. Arra gondoltam, hogy megmondom, hogy menjenek el valahová kettesben, úgyis nagyon rég volt már ilyen, és addig én is tudnék itthon pihenni..de az a baj, hogy anyukám nehezen fogadja el, hogy már felnőttünk a hugommal és nem megyünk mindenhová együtt, ezért ő úgy fogja fel, hogyha nem tudunk menni négyen, akkor nem mennek ők se ketten..milyen ötleteitek vannak, hogy rátudjam venni őket h próbálják ki kettesben?
2010. okt. 16. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Pedig nekem úgy tűnik, hogy mégsem nőttél fel ha egy ilyen dolgot nem vagy képes felvállalni előttük és inkább hazudozol és cselezgetsz. Elég gyerekes vagy.

20/L

2010. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem hazudozom, nem cselezgetek, tudnak róla a szüleim, hogy van egy fiú a láthatáron, de még csak 2 hónapja ismerem, alig 1 hónapja se, hogy összejöttünk, még sem ő sem én nem vagyunk készek erre, nem akarok mindent elhamarkodni.

És még sosem töltöttünk együtt nyugiban huzamosabb időt (vagyis 1-2 óránál többet) ezért szeretném, ha holnap megoldható lenne ez.

2010. okt. 16. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
vegyél nekik mozijegyet, vagy inkább színházjegyet, az tovább tart :p
2010. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd, kötve hiszem, hogy ezért a szüleidet el tudod otthonról "paterolni".

Ez, hogy menjenek kettesben már elég régen voltak címszó, nagyon megható. Igzából azt akarod, hogy üres legyen a lakás.

Amúgy nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, otthon maradnak, akkor bemutatod a barátodat, helló sy nem kell órákon át beszélgetni, bevonultok a szobádba tévézni ennyi. ha nem a nappaliban van tv csak, akkor az neccesebb, de ott is meg lehet csinálni.

Vagy menjetek ti moziba, vagy menjél te a barátodhoz.

Ha elég felnőtt vagy ehhez, akkor elég felnőtt vagy ahhoz is, hogy ezért ne várd el a szüleidtől, hogy kopjanak le otthonról

Vagy menjetek a barátodhoz...

2010. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
esetleg intézze el a fiú 20/L (a párjával lakik)
2010. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mutasd be a szüleidnek, csak ne legyen belőle valami "kenetteljes" családi kupaktanács, és úgy nem lesz olyan színezete, hogy komolyabb a kapcsolatotok, mint a valóságban.


Különben is, a szülők sokszor úgy gondolkoznak, hogy "jaj de aranyosak, szerelmesek", de nem veszik olyan komolyan.


Amúgy énszerintem 2 hónap egyébként is elég, és nekem mondjuk nem esne jól, ha ennyi idő után a lány elhajtaná otthonról a szüleit miattam. Még egyszer: semmire sem kötelez, ha találkoznak a barátoddal, de ezért eltessékelni otthonról az ősöket egy kissé furcsa, sőt gáz...

2010. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hatha meg nem tartotok "ott", akkor miert akarod a lakasodra hivni, kettesben lenni vele par orat. Hagyd a szuleidet hyugodtan a lakasukba, es Ti menjetek kettesben el moziba. ott is nyugi lesz, ott is filmet neztek, hiszen ott sem lehet semmi, hisz meg nem tartotok "ott". Ha fiut lakosdra hivod, szulok elpateralva, akkor az egy nyilt meghivas az "ott"-ra.

Gondolj bele, mit gondolnal fiud helyett. Csa azt, hogy most lesz az "ott".

2010. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

jaaaj olyan kis buták vagytok:D

azért szeretné ha lelépnének a szülei, mert filmet akar nézni a pasival magyarul kefélni akar vele egy jót:D

és ugye az ugy lenne az igazi ha nincs otthon senki:D

nyöghet világba csinálhatják bárhol, meg ha ugy van jöhet a srác haverja is:D

2010. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem, nem kefélni akarunk..legalábbis én nem szeretnék, meg ő is azt mondta, hogy amíg be nem töltöm a 18-at addig még nem lesz semmi. Most, hogy ebből mennyire emlékszik azt nem tudom :D

Én benne lennék abban, hogy a szüleim is itt maradnak, de ez nem megoldhato, az én szüleim nagyon fifikásak, borzasztó. már ha fiút hozok haza, rögtön kérdezgetik, apám le se száll róla, hülye vicceket és beszólásokat mondanak..még ha fel is mennénk az emeletre tévézni, anyám folyton benyitogatna különböző indokokkal, ilyenkor még ha a barátnőm is jön, érdekes módon pont akkor kell neki segíteni vmiben..amihez persze a vendéget is bevonja..:@

2010. okt. 16. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:

IJ, akkor moziba menjetek el. Ne várd el a szüleidtől, hogy ők menjenek el otthonról hogy filmet nézzetek kettesben.

Amúgy meg a szüleid háza, ők tartanak el, tehát neked és a vendégeidnek is hozzájuk kell alkalmazkodni és nem fordítva, ezt azért még ne felejtsd el

2010. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!