Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek többet együtt...

Hogyan legyek többet együtt anyummal?

Figyelt kérdés
Anyu nagyon sokat dolgozik, ezért nem ér rá velem foglalkozni, esténként mikor hazajön néha beszélünk, vasárnaponként mostanában többet van itthon, akkor meg csak kipiheni a hét fáradalmait.. én megértem, hogy ez ellen semmit sem tehetek, és hogy muszáj.. de egész nap itthon, egyedül nem szeretek... már kiskorom óta ez megy és beleszoktam, nem tudom mit tehetnék.
2010. okt. 16. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo neked nekem egész nap itthon ül....unom...
2010. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lepd meg valami finomsággal. Süss vagy főzz neki valami finit. Vannak nagyon egyszerű kaják is, ha nem tudnál főzni. Jól is fog neki esni, és miközben eszitek tudtok beszélgetni is. Esetleg néha megcsinálhatod az otthoni feladatait (takarítás, mosás...) és azt az időt is együtt tudjátok akkor tölteni. Én is ezt szoktam csinálni, és 1. örül is neki, 2. nem neki kell már megcsinálni a munka után, vagy épp a szabadnapján, 3. olyankor mindig be ül hozzám a szobámba beszélgetni. :)
2010. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagyis hát nem csak olyankor ül be, csak hát olyankor több ideje van rám is.

előző voltam :)

2010. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csinálj meg otthon minden házimunkát, amire csak jut időd, és energiád, hogy amikor anyud hazaér, már csak a beszélgetés, az együtt töltött időő legyen a legfontosabb.


nálunk anno bevált. :D


az én anyum is iszonyat sokat melózott, és egyrészt nagyon örült, h megcsináltam helyette a takarítást, mosást, rendrakást, másrészt meg lefekvés előtt egy órát még tudtunk dumálni :D

2010. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igyekezni fogok ezentúl és biztos örülni fog(:
2010. okt. 16. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!