Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, ha a kamasz...

Mit éreznél, ha a kamasz gyereked kikötné, hogy nem veheted el feleségül a párodat, mert ő az elhunyt anyukája után senkit nem fog elfogadni feleségként az apja mellett?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 18:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
A kamasz gyermekemet észhez téríteném gyorsan. Nem ő fogja megszabni az életem. Elmagyaráznám neki, hogy biztosan ő sem szeretné ha azt mondanám, hogy nem veheti el a szerelmét mert én nem fogadom el. Az örökségről meg azt mondanám, hogy nem tart sokáig másra hagyni, utána pereskedhet a kötelesrészért. Nyilván egy hároméves gyermeknél teljesen más lenne a szitu.
2023. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Nagy ívben tennék rá. Lehetne olyan intelligens, hogy felfogja, ez nem róla szól, nem ő kap új anyukát, és nem várhatja el, hogy az apja egyedül élje le az életét.
2023. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
A 7-es kommenttel túltoltad, elrontottad!
2023. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem neki kell elfogadni, és nem is azért venném feleségül hogy a gyerek anyja legyen, ugyanis abból csak egy volt. És az új feleségednek sem szabad úgy viselkedni mintha az anyját játszaná, ha majd elveszed. Amúgy ha én lennék a gyerek, és úgy gondolkoznék mint ő, akkor elköltöznék, ha ennyire nem tudok elviselni valakit az apám mellett aki nem az anyám.
2023. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
Mondanám hogy oké, de készüljön fel, hogy tönkre fogom tenni minden párkapcsolatát, élhetünk kettesben míg én meghalok ő meg megöregszik.
2023. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%
15:nagyon jó!
2023. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
15-ös: én nem lennék ennyire mazochista
2023. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
60%
#15: jó, hacsak nem valaki olyanról van szó, aki már 14 évesen eldöntötte, hogy ő incel.
2023. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem a gyerekednek házasodsz. Az örökség pedig majd akkor lesz az övé, ha te már nem élsz. Addig csak ne kalkulálgasson vele.


Egyedül bánsz rosszul vele, ha az új párod rosszul bánik a gyerekeddel, vagy elhanyagolod őt.

2023. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy mióta vagy özvegy, és mekkora a gyerek, mert az is lehet, hogy egyszerűen ő még nincs túl a gyászon.
2023. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!