Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani? A...

Hogyan tudnám megoldani? A párommal szeretnénk összeköltözni még karácsony előtt.

Figyelt kérdés
A probléma az hogy ő nem szeretne hozzánk jönni lakni mert nem tudna itt helyben munkát vállalni és nehéz lenne a feljárás (jelenleg is pesten dolgozik) viszont én nagyon nehezen mondtam igen arra hogy én költözzek fel hozzájuk.Az ok:van egy 6hós kisfiam,akivel az apja egyedül hagyott.gyesen vagyok így azon kívül más jövedelmem nincs.nem szeretném ha ő tartana el!!!pedig ha odaköltözünk a picivel akkor ezt tenné.az a kis pénz amit én kapok elmegy a picire tehát magamra semmi nem maradna.itthon anyuék segítenek amiben tudnak,viszont a fent említett okok miatt ő ezt nem szeretné.vállalnék munkát is de a pici 1éves kora előtt ezt nem tehetem.szóval ti hogy oldanátok ezt meg?
2010. okt. 16. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, költözz oda és kérd a szüleid segítségét továbbra is. Gondolom gyerektartást kapsz. Viszont gondold meg jól, a gyereked 6 hónapos, és legkorábban 15 hónapja szakítottál valakivel és már most összeköltöznél valakivel. Ennyire nem kell sietned.
2010. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyerektartást egyéb okok miatt nem kapok,tehát nehéz.így pedig a munkája miatt nehézkes a találkozás vagy még a telefonos kapcsolattartás is mert nem örülnek neki hogy meló közbe telefonál....köszönöm szépen:-)
2010. okt. 16. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgy utálom, ha valaki nem a kérdésre válaszol.

Nem párkapcsolati tanácsot kért.

Nyilván boldog és jó igy neki, ha össze akarnak költözni.

Szerintem nyugodtan költözz a párodhoz.

Anyukádék segitségére gondolom ezek után is számíthatsz.

A párodnak szerintem nem vagytok teher.

A pici ha kicsit nagyobb lesz, Te is el tudsz menni dolgozni.

Sok boldogságot kívánok neked, és boldog karácsonyt!

2010. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt utálom, ha hozzám szólnak ;)
2010. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
SORRY
2010. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
engem mindenki véleménye érdekel hisz mindenki máshogy látja a dolgokat.biztos hogy számíthatok rájuk és az is hogy neki nem vagyunk "teher",csak engem nagyon zavarna hogy az ő pénzéből veszek ruhát -cipőt vagy bármi mást magamnak.hozzátenném még soha senkivel nem éltem együtt ezért nem tudom hogyan kezeljem ezt a "pénz"dolgot.
2010. okt. 16. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Te majd főzöl-mosol-takarítasz, valakinek azt is meg kell csinálni, egyébként szerintem is segíthetnek a szüleid is továbbra. A pénz dolgával pedig mi úgy csinálnánk, hogy minden közös.

Nem tudom sok nő önbizalmát sérti, hogy "eltartanak", valahogy ez olyan hülye kifejezés. Ha a páromnak nem lenne pénze én is bármikor szívesen adnék és adok is neki, mindenféle elvárás nélkül, természetesen úgy, hogy attól nem érzi magát rosszul. De nem is kell minek? Hiszen együtt vagyunk, feltétel nélküli szeretet stb:) Jövőben a párom még egyetemista lesz én meg pont befejezem odaköltözök hozza és pár évig én leszek a kereső, pedig nő vagyok. Utána meg évekig majd ő fog úgyis többet keresni, visszaadhatja bőven:D

Szerintem ezt ne vedd úgy, hogy teher, mert nem az, biztosan szívesen ad, ha van miből.

ne csinálj problémát oda, ahol nincs.

A szüleivel milyen a viszonyod? Ha velük is oké, akkor nincs okod aggodalomra. Minden jót, sok boldogságot:)

2010. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajna apja már meghalt...Az anyukája érdekes asszony de vele sincs gond,rendes.

persze hogy szívesen csinálnám ezeket,anyja kissé beteges és segítenék neki is és még dolgozni is mennék,így olyan rossz,hogy úgymond én otthon elvok ő meg gürizik 14-15órákat azért hogy nekünk jó legyen.köszönöm a jókívánságokat és a tanácsokat....:-)

2010. okt. 16. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en azert meggondolnam a helyedben...tudod, lakva ismerszik meg az ember.Es az, hogy az anyosod is ott lakna veletek...hat, nem tudom.En nem biztos, hogy belevagnek(amig nincs allasom)
2010. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lenne lehetőség teljesen külön költözni de az csak sajnos itt az én városomban(40km van a lakhelyünk között),pesten erre egyenlőre nincs megoldás.van egy eladó házam amiből vennék ott fent ha kell ,de sajnos nem kelt még el és ki tudja mikor fog.de tervben van az is hogy külön menjünk az anyukájától is.kedves-rendes de én is mondtam a páromnak hogy nem szeretném az egész életemet anyjával leélni,amit ő is helyeselt,de egyenlőre most ez a megoldás lenne...
2010. okt. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!