Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy fiút, de ő...

Szeretek egy fiút, de ő hülyének, butának tart? Hogyan felejtsem el örökre? Voltál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 13:55
 1/10 anonim válasza:
77%
kezdj bele egy másik kapcsolatba... úgy könnyebb a felejtés
2010. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Belekezdtem, de még így se jó! Meg így átverem a másikat, de egyszerűen nem tudom elfelejteni.
2010. okt. 17. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ezért ne kezdj bele. Nincs rá recept, hogy ha ezt és ezt csinálod akkor jobb lesz. Idővel jobb lesz, de addig szívsz...én is szeretek egy lányt aki le sem szar és úgy érzem nekem vannak a legfosabb napjaim a világon, de úgy látszik nem csak nekem...2hete ezen a szaron rágódok és nem lett még jobb.
2010. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Életünk során legalább egyszer megtapasztaljuk,milyen a viszonzatlan,plátói szerelem.Az is gyakran előfordul,hogy akit szeretünk,az lenéz,vagy nem tart magához valónak minket.Ezt sokan átéltük már.

Van ennek egy hatalmas előnye:legalább tudod,hogy ezt a fiút nagy ívben el kell kerülnöd,hiszen soha nem lehetnétek együtt boldogok.neked olyan emberre van szükséged,aki egyenrangú partnernek tart,nem olyanra,aki lenéz,kislánynak,vagy éppen ostobának tart.

Hidd el,az ilyen fiúval nem veszítesz semmit!

2010. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én 2 évig voltam szerelmes egy lányba és tudta is és a helyzet hasonló volt.Mindik csak kiszúrt velem ha mondtam egy viccet azt mondta hogy hüyleség ha más mondta ugyazant a viccet akkor nevetett stb.Igaz nem tudom hogy de mindig ezekre gondoltam és elfelejtettem.Igaz most úgy néz ki Ő szeret enegem :/
2010. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen téren tart butának?
2010. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem is butának, hanem olyan idiótának, esetlennek gondol. Csak az a baj, hogy nem tudom neki bebizonyítani, hogy nem vagyok ilyen, mert ha ott van a közelemben, akkor tényleg nagyon béna vagyok.
2010. okt. 17. 14:53
 8/10 A kérdező kommentje:
"én is szeretek egy lányt aki le sem szar és úgy érzem nekem vannak a legfosabb napjaim a világon, de úgy látszik nem csak nekem..." hát tényleg nem vagy egyedül. Azt mondják az idő majd megold mindent, de így, hogy majdnem minden nap látom nem tudom mit tudna tenni az idő.
2010. okt. 17. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lenéz,azon nem tudsz segíteni.Ha a nőt látná benned,akkor aranyosnak tartaná,ahogy a közelében zavarba jössz.Viszont Őt nem érdekled valószínűleg,és ezért lát benned ennyit:egy eszetlen fruskát.Én a helyedben elkezdenék más szekér után szaladni.
2010. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék más szekér után szaladni, de olyan nehéz! Nincs semmi ötletem mit tudnék tenni, már igyekszem minél jobban elkerülni, hogy ne is lássam, de úgyis nagyon rossz.
2010. okt. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!