Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer belém is lesz szerelme...

Egyszer belém is lesz szerelmes vki? Egyszer nekem is lesz vkim?

Figyelt kérdés
18 múltam. És még eddig nem volt barátom. Voltak akik próbálkoztak és voltak akiknél próbálkoztam, de nem sikerült eddig. De már annyira vágyom rá. Mikor jön el? VAgy eljön egyátalán??Lesz nekem is vkim??? Mikor?? Miért csak nekem nincs?
2010. okt. 17. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még ráérsz nem?én voltam már többször szerelmes ,de csalódtam,igy már nem akarok lenni.biztos leszel te is,csak ne eröltesd.
2010. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De olyan magányos vagyok, és egyedül vagyok. És olyan jó lenne odabújni vkihez, megszeretgetni, nevetni vele...
2010. okt. 17. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
ugyanígy vagyok.. 17/f
2010. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem ez a Szerelem, szex - Párkapcsolatok kategóriába illik.

De hogy válaszoljak is, nekem 20 évesen volt az első. Nagyon jó volt, de sajnos hamar vége lett. Most is keresem "az igazit". 21/F

2010. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze.Biztos lehetsz benne.Tipikus tini kérdés.A hormonok dolgoznak.Már nem is lehetsz messze tőle.
2010. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, h abba a téámába illene. De úgy gondoltam , h ittértelmesebb kommneteket adnak az emberek mint ott...
2010. okt. 17. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze :)! Ne görcsölj ezen,ha nem görcsölsz,akkor nagyobb az esélye,hogy megtalál v. te találod meg őt:)!
2010. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze hogy lesz. Ez nem kérdés.

De a lovagok ám nem fognak a szobád ajtaján kopogtatni, ki kell mozdulni. És nem a táncos szórakozóhelyekre gondolok, hiszen már a kérdésedből is látszik, hogy futókapcsolatnál többre vágysz. Ha a környezetedbe eddig nem találtál olyan akivel kialakulhatna az első szerelem, akkor máshol kell keresni. Irj listát a hobbiaidról és keress olyan helyeket ahol ezeket közösségben is gyakorolhatod.

Könnyebben találsz rokonlélekre, ha valamilyen közös tevékenységben vesztek részt.

És semmiképpen ne ess pánikba, nincs gond veled! Talán csak válogatósabb vagy, és nem kötsz kapcsolatokat a látszat kedvéért olyan emberekkel akikhez nem vonzódsz.

Ez inkább dícséretes dolog és jellemes emberre vall.

Nehéz lehet elviselni, hogy körülötted mindenkinek van valakije, csak neked nincs. De hidd el, sokan végigéltük már ugyanezeket a problémákat és csak megházasodtunk valahogy :)

Kitartás kislány, meglesz a szerelem is!

2010. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy párja, csak meg kell találni :D Vagy hogyis van ez a mondás. Az alapja leginkább az h emberek közé kell menni. Ha másnem bemész a városba, kimész egy parkba, leülsz egy padon. Üldögélsz egy kicsit, közbe könyvet olvasol, vagy elfoglalod magad (telefont szerintem kerüld, m több forrásból hallotam, h ha egy lány telefonozik, akkor mi fiúk/férfiak az hisszük h a párjával beszél, vagy neki ír SMS-t), így a kezdeményezőbbeknek is lesz egy kiindulási alap (nekem is ez a kedvenc könyvem, stb...). Esetleg iratkozz be valami koedukált foglalkozásra(lányok-fiúk együtt, szóval ne műkörömépítőre) ami tégedis érdekel, m sose tudhatod h hol talál rád a szerelem. De ha tetszik valaki nyugodtan mosolyogj rá, köszönj neki, szóval egy kis bíztatást adj, m sok olyan fiú van aki nem mer kezdeményezni, de ha tudtára adod h bejön, akkor talán megteszi.
2010. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!