Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem szeretne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem szeretne egy életen át a barátnőjével maradni, tudja hogy egyszer vége lesz stb, attól még lehet szerelmes a barátnőjébe ugye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam ilyenről, furcsálltam is, nekem nem menne... Szerintem van, aki tud ilyet, meg van, aki nem. Magyarán szólva létezik ilyesmi, persze.
2011. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én a barátommal szeretnék maradni egy életen át, de tudom, hogy egyszer vége lesz (nem remélem, de 15 éves vagyok, ő meg 18, szóval eléggé valószínű), de ettől függetlenül szeretem. és boldog vagyok, mert a jelenben élek, és nem a jövőben :) hidd el szerintem létezik ilyen :)
2011. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ne haragudj, szerintem ez nem szerelem. Amikor igazán szerelmes vagy, az azzal jár, hogy vele akarsz lenni minél többet és minél tovább, és nem is tudod elképzelni hogy mi lenne veled, ha a másik eltűnne az életedből. És még akkor is így érzed, amikor találkozol valaki olyannal, akit nagyon vonzónak találsz és meg is kívánod...

Szerintem ez a fiú összetéveszti a vonzalmat a szerelemmel. Mert olyan lehetséges, hogy valakihez nagyon vonzódik valaki, de tudja, hogy nem ő az igazi, és nem fog örökre vele maradni. De ha szerelmes vagy, annak pont az a lényege, hogy azt hiszed, hogy ő az igazi...

2011. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

én az exemmel ugyvoltunk hogy örökké eggyütt maradunk de mégse mert kiszerettem belőle,meguntam és otthagytam

ez csak időpocsékolás volt rájöttem és te is csak idő pocsékolást csinálsz minél tovább vagytok eggyütt annál rosszabb lessz a szakitás :/

2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:):(

én vagyok az első rendes kapcsolata,azt mondja hogy szerelmes belém de nem egy emberrel vagyis az első emberrel akar maradni örökre.

viszont azt mondta hogy együtt maradunk addig míg szeretjük egymást:)

igazából csak érdekelt hogy szerintetek:)

2011. júl. 21. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Háttööö, nem.

Mi az, hogy nem szeretne egy életen át vele maradni? De azért szeret? Hahh, mint valami olcsó préda, akivel el lehet lenni egy ideig, szánalmas és megalázó. Ez nem szerelem. Ez a manapság elterjedt lélektelen birkák szaporodómechanizmusa. Ki kéne irtani ezt a hozzáállást.

2011. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Attól függ, kinek mi a szerelem. Nálam a szerelemnek pont az a lényege, hogy úgy érzem magam a párom mellett, hogy hazaértem, testileg, lelkileg hozzá akarok tartozni, teljesen össze akarok vele kapcsolódni, azt akarom, hogy ő legyen a másik felem, a társam az életben és így természetes, hogy az egész életemet is vele akarom leélni.

De ti biztos még nagyon fiatalok vagytok. Talán ez még nem egy igazi nagy szerelem, de attól még szeretheted.

2011. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
91%
van egy mondás "amíg az igazit keresed, jól érezheted magad az esélyesekkel is". szóval igen.
2011. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

azért remélem szerelmes belém:(

2011. júl. 21. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:
ha valakib e szerelmes vagy meg sem fordulnak ezek a gondolatok a fejedben.vagy ha mégis megfordulnak akkor nem vagy szerelme.
2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!