Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem duhitene fel hogy...

Titeket nem duhitene fel hogy anyatok büszkesége miatt nem lennétek gazdagok?

Figyelt kérdés

Vér szerinti apám egy kögazdag vállalkozó volt anyám az egyik üzletében dolgozott 19 éves korában és hát...osszejottek. rendes kapcsolat volt nem csak az amire gondoltok. aztán terhes lett anyám osszekoltoztek csak ott állítólag kiderult hogy egy idegbeteg agresszív ember az apám.

Anyám azt mondta azért hagyta el mert ő is megijedt ahogy a melosaival ordibalt meg viselkedet azt mondta ebből nem kér.


Aztán vegulis anyám azt akarta ne legyen apám és köztem semmilyen kapcsolat.

Cserébe nem kért gyerektartast csak kapott egy lakást és le volt tudva a dolog .

Így én sose ismertem apám.nagybatyam mesélte el mikor reszeg volt hogy ki volt apám.

És megneztem facebookon van 2 öcsém 1 húgom és tényleg nagyon gazdagok.. sportkocsik és folyamatos külföldi nyaralasokrol ott vannak a képek. És a vállalkozása se kicsi inkább közepes méretű cég.


Keserű szájízzel gondolok erre hogy amúgy full gazdag lehetnek mint első szulott fia.

Full más lehetetett volna az életem.

Saját erőből csak proli életre futja amit keresek azt el is koltom.

Átlag színvonalon élek van 1 gyermekem de sajnos agresszív kiabálos géneket enis kaptam szóval ugyan így hagytak el engem is mint apám.

Csak én a gyermekemmel szoros kapcsolatban maradtam.

Anyám eldontote az életem és ez úgy érzem nem volt jogos a részéről jogom lett volna megismerni az apám.

Ha nem is élnének együtt hetvegi apuka szerepre meg kellet volna hagyni.



2023. szept. 19. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy agresszív állat nevel fel aki ordított volna esetleg jól meg is verte volna időnként a családot jobb lett volna? Most a "sok pénzed" költhetnéd pszichiátriai kezelésre..

Vagy abba nem gondoltál bele, hogy lehet, csak kirakat élet a sok szép autó meg nyaralás?

2023. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jelentkezz apádnál, hogy itt vagyok, de tedd hozzá, hogy igazából csak a pénze érdekel.
2023. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
96%
Majd örökölsz tőle.
2023. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 A kérdező kommentje:

1# anyám is ordított néha pofonvagot ő se volt szerintem jobb és elvette tőlem a gazdag élet lehetőséget ami amúgy az enyém lett volna .


egyről a kettőre 2 kezi munkával nem jutt az ember Magyarországon családi háttér nélkül.


Anyám se tudta soha milyen a fizikai munka .meg milyen kint dolgozni akar télen.

O irodát ismeri .


Röhejes és egyben duhito hogy gazdag lehetnek .

Ám e helyet a legalja munkákat végeztem nehéz fizikai feladatokat és mind 1 bolond nő döntése miatt.


Persze a munka nemesít nem azt mondom hogy nem erősödött meg a jellemem.

Nem vagyok legalább elkényeztetett gazdag fiatal.

Ennyi a jó dolog ebben .


Rossz dolog még arra gondolni mennyi minden más lehetett volna.

2023. szept. 19. 20:15
 5/120 A kérdező kommentje:

3# azt nem hinném én ki vagyok törölve a történelemből 😀 biztos vagyok benne hogy családja se tudja .


Oke már elfogadtam ezt nem ez a baj csak duhit hogy már akor eldontottek szinte mindent az életemben amikor még se születtem.

2023. szept. 19. 20:18
 6/120 anonim ***** válasza:
100%

“Csak kapott egy lakást”.


Nyilván a tied lesz majd, szóval azért nem teljesen 0, amit kapni fogsz “apádtól”. Egyébként, ha apád kiváncsi lett volna rád, vagy érdekelted volna, esetleg szeretett volna pénzügyileg támogatni, akkor lett volna rá lehetősége.

2023. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
99%
Azért nem vitted semmire, mert meglett férfiként is mást hibáztatsz a sikertelenségedért. A szegénység miatt anyádat, a rossz természeted miatt apád génjeit. Te meg egy aranyos, szorgalmas, meg nem értett, elhanyagolt kis zseni vagy? Ugyan!
2023. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 anonim ***** válasza:
98%

Felnőtt ember vagy. A családod elhagyott, mert kiabálós, elviselhetetlen tirpák vagy, mint az apád. Szar az életed, szar a munkád, szar a fizetésed.


DE mindezért nem te vagy a hibás, hanem az anyád.


Gratulálok.

2023. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 anonim ***** válasza:
98%

Anyád csak megvédett téged. Nem tudhatod, a féltestvéreid miféle életet élnek, milyen ára van a gazdagságnak.

Nem tudok együtt érezni veled, annyira visszataszító, ahogyan mindenkit hibáztatsz.

2023. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom úgy érzem a szabad nők tesznek engem tönkre miotta megszulettem .


Ha nem lehetne változtatni röghoz lennének kötve mint a középkorban .jólétben és boldogságban élnek.


De mivel már zavarja őket egykis kiabálás vagy 1 2 pofon így maskep alakul az ember élete.


Tudom persze mindenki a maga életének kovácsa de nézzük a realitásokat aki gazdag volt az is marad aki melós annak 99% az marad.

Esetleg lehet 1% akinek sikerül szerencsével kitartással kreativitással kitorni.

Ne éljünk tundermeseben


Amúgy a lakást se kapom meg már eladtak lett helyete kertes ház. de anyám is szült meg 2 szóval 3 an osztozunk majd rajta .

2023. szept. 19. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!