Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kötődni a szüleimhez...

Nem tudok kötődni a szüleimhez, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bár többször megvertek, nem voltam terrorban tartva, és próbáltak szeretni, de nem úgy, ahogy nekem az jó lett volna. Nem voltak a helyzet magaslatán semmilyen tekintetben, és sokszor éreztem azt, hogy elég eszköztelenek a bajban. Se hozzájuk, se a tesómhoz nem tudok kötődni, sosem hiányoztak még kiskoromban sem. Max az otthon hiányzott, ha elmentem valahova, de ők soha, legalábbis nem éreztem. Viszont mást meg ütnek, vernek, mégis szereti a szüleit.
2023. szept. 23. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, így alakult. Attól még, hogy a szüleid, és a családtagjaid, még nem garancia, hogy kötődni is tudsz hozzájuk, mivel ők adottak, és nem válogathatod meg.
2023. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan te is leírtad, hogy mi az oka annak, hogy nem tudsz kötődni hozzájuk. Mert nem úgy kellett volna szeretniük, ahogy nekik jó, hanem ahogy NEKED! Sokszor mondják balga módon: szeret ő a maga módján.- Hiába ha neked nem az a szükségleted, nem az a te szeretetnyelved. Emiatt normális, hogy így érzel.
2023. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit ütnek-vernek, mégis szereti őket, az beteg. Örülj neki, hogy te nem vagy az. Nem kötelező a szülőhöz kötődni. Ahhoz kell kötődni, aki megérdemli. Aki ver, az nem ilyen.
2023. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál terrorban tartva? ... de, sajnos amit leírtál az! Életre szóló terhet kaptál, mert ez minden kapcsolatodra hatással lesz.
2023. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy bántak veled nem csoda.
2023. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!