Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki a menyasszonyom...

Nagyon ciki a menyasszonyom elött, amikor a szüleimhez megyünk, akkor hotelba kell laknunk. Tudom hogy ő is cikinek tartja!?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak 10 évvel ezelött,mi a testvéremmel akkor kezdtünk önálló életet,Így akkoriba úgy döntöttek hogy a nagy lakás áránól vesznek 2 hitel mentem garzont.

Mivel se én se a testvérem nem abban a városban lakunk,így évi 4-5 ször járunk haza.

Nagyon cikinek érzem hogy a menyasszonyommal ha megyünk,abba a városba ahol 20 évig éltem,és ahol felnőttem,ahol a legtöbb ember ismer,ahova olyan sok minden köt,hotelba kell megszállnunk,mert se az anyám se az apám nem tud minket úgy vendégül látni hogy ott aludjunk és ha oda megyünk pl 4-5 napra akkor a szállásra kell költenünk vagy 30-40 ezer ft-ot.Arról nem beszélve ha lesz gyerekünk,akkor ott se tudnak aludni ha esetleg úgy van.

Én ezt nagyon cikinek érzem és a menyasszonyom is burkoltan utalt erre,legalábbis azt vettem ki.Szóval szerintetek is jogossan ciki ez?


2014. okt. 7. 13:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer nem fértek el, miért ciki, és miért utalgat a menyasszonyod?
2014. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne ezen ciki? Az cikibb lenne, ha 30 nm2-e laknátok egy -egy ilyen látogatás alatt napokig. Ez van, nem tudsz rajta változtatni. Vagy a menyasszonyod hogy gondolja mit kéne tenned?
2014. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért utalgat,lehet csak én látok bele olyat ami nincs,mármint azért mert ezt cikinek tartom és lehet minden erre való megjegyzés érzékenyen érint.De lehet tényleg komolyabban utalt rá,inkább körbeírta úgy mondanám.
2014. okt. 7. 13:46
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Ha váláskor nem vettek volna garzont, lehet most cserélnék kisebbre, hiszen ha nekik megfelel, felesleges lenne nagyobb lakást tartani, azért mert évente párszor haza látogattok.

Nagyobb lakásnak nagyobb a rezsije, több vele a munka, gond.

Kérdezd meg, miért tartja cikinek? Ha egyáltalán annak tartja.

2014. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem ciki. Örülj, hogy van hol élniük, légy büszke arra, hogy egyedül fenn tudják tartani. A menyasszonyod fejével van baj, ha ez neki ciki...
2014. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
78%
Nos, akkor mondd a menyasszony odaát, hogy meg par évig nem lesz esküvő, mert kénytelenek lesztek anyádnak es apadnak is egy egy minimum 3 szobás lakást venni, hogy ha meg látogathatók őket, ne kelljen hotelben lakni. Biztosan megérti majd.
2014. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Oké, körbeírta, utalt rá. De mégis mit vár mit tegyél? Gondolom tudja az előzményeket, vagy elvárja édesanyádtól, hogy tartson fenn egyedül egy 150 nm2-es házat, csak hogy évente párszor mikor mentek legyen hol aludni. Szerintem ezt így magyarázd el neki.
2014. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én is cikinek tartom.

Amúgy igen,egyszer mondta már nekem,hogy milyen már hogy ott van egy csomó rokonom és senkinél nem tudunk aludni.Sajnos egyetértek vele,mert én nekem ez a gondolat elöbb volt a fejemben,mint hogy ő azt kimondta volna...

2014. okt. 7. 13:53
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
:D Na a Szotarprogram megint alkotott.... Tehat amit valójában akartam írni: Nos, akkor mondd a menyasszonynak, hogy meg par évig nem lesz esküvő, mert kénytelenek lesztek anyádnak es apadnak is egy egy minimum 3 szobás lakást venni, hogy ha meglátogatjátok őket, ne kelljen hotelben lakni. Biztosan megérti majd.
2014. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%
Hát vagy szerezetek be egy fefújhatós vendégágyat,aztán alaudjatok anyukádnál/apukádnál,ha a barátnődnek így jobban megfelel!
2014. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!