Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen ellenőriz, számonkér...

20 évesen ellenőriz, számonkér az unokanővérem. Hogy közöljem vele, hogy az én életem ez már?

Figyelt kérdés
20. életévemben lévő lány vagyok,egyetemre járok egy másik városban,mégis állandóan hívogat az unokanővérem, számonkér,hol,kivel vagyok, és osztja nekem az észt,mert nehogy rossz útra tévedjek, mert ő is volt pár éve egyetemista,tudja hogy,mi merre. Közölte,az indexemet is látni akarja félévkor,hogy biztosan átmentem. A barátom,barátnőm neki nem szimpatikus,keményen megmondja a véleményét róluk,és próbál lebeszélni. Mindenki tudja hogy félt,épp ezért előre félek attól,ha valami a fülébe jut rólam. A nyáron kicsit meg voltam bolondulva, élveztem az életet, ismerkedtem. A fülébe jutott,hogy idősebb férfiakkal is ismerkedtem,pedig semmi nem történt,csak bontogatom a szárnyaimat. Volt azért amire nem vagyok büszke, letagadtam. De könyörgöm ennyi idősen szégyelljem a tetteim és neki számoljak be mindenről? Tény,hogy segít amiben megkérem,de miért tartozok elszámolással,meg hogy reméli semmiben nem hazudok. Szerintem abszolút a magányügyem, hogy eldöntsem kivel,hol érzem magam jól. 20 évesen ott tartok,görcsöl a gyomrom,hogy megtudja,hogy hazudtam neki bármiben is,és ez nem normális dolog. Megbántani nem akarom,de hallott már valaki ilyenről a történelemben? Mit tennétek? Azt nem akarom,hogy odaállok elé,és semmi közöd hozzám,fogd fel. Nem akarom elveszíteni,csak változtatni ezen.
2009. szept. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pszichopata a unokanővéred, ne haragudj.Én lecserélném a számomat és megkérném a szüleimet hogy beszéljenek vele erről, mert ez lassan zaklatásnak minősül! Ha pedig meglátogatna és kérdőre vonna, elküldeném valami szép tájra, ha felidegesít. Te önálló, felnőtt ember vagy, nem kell felügyelni. Vannak saját döntéseid, el kell fogadnia, kész. ( juj egyszer az unokanővérednek is lesz gyereke, atyavilág!!)

2009. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szüleid számonkérhetik rajtad a viselkedésed,de az unokanővéred nem ! Furcsa lenne,ha bárkitől a rokonság kérné számon a tetteit. Állítsd le,még ha megharagszik is.A tanácsait meghallgathatod,mint bárki másét,de ne hagyd,hogy beleszóljon az életedbe.
2009. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, milyen konkrét esetekben adtál okot a bizalmatlanságra.
2009. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban a szülei sem. Nagylány már.
2009. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha kapcsold ki a telefont, köszönd meg szépen a gondoskodást, de már pihenhetne egy kicsit.
2009. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha csak egyszerűen szeret, félt, szeretne megkimélni legalább azoktól a dolgoktól, amiről úgy gondolja, hogy nagyobb tapasztalattal rendelkezik? Te is szereted, nem akarod elvesziteni. Miért nem hivod meg egy jó kis kávézásra, ahol szépen, higgadtan le tudjátok tárgyalni a dolgaitokat? Lehet, hogy az őszinteség nem mindig a legkönnyebb út, de a legegyenesebb.
2009. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!