Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém barátnőjének a viselkedé...

Öcsém barátnőjének a viselkedése csak szerintünk kritikán aluli?

Figyelt kérdés

Elég nagy korkülönbség van köztem meg az öcsém között, ő most 18 éves. Pár hónapja van egy 17 éves barátnője. Most találkoztunk vele először, és ha rajtam múlik utoljára is.

Ennyire pofátlan lánnyal nagyon régen nem találkoztam.

Anyuéknál voltunk, tipikus vasárnapi ebéd. Az egészet úgy kezdte, hogy oda röffentett egy helót mindegyik családtagnak kollektíven, senkinek nem mutatkozott be, míg mi nyújtottuk volna a kezünket. Összesen 4 unoka van. A bátyámnak van 1 gyereke, nekünk 2, a húgomnak most született, 3 hónapos. Anyáméknak viszonylag nagy a nappali - étkező, nagyobb sarok ülőgarnitúra van.

Ahogy a gyerek ült volna fel, gyorsan oda tette a lábát, hogy ne tudjon felülni. 10 perc után vágta a fejeket. Töltöttem magamnak innivalót, majd rám néz, bunkón megkérdezi, hogy nekem nem hoznál valamit inni? Miközben a lába ugyanúgy fent van a kanapén 3 helyet elfoglalva. Anyám a konyhába már kivolt idegileg, hogy miért nem hívta először át a lányt csak egyedül. Ebéd után mindenki elfoglalta a helyét, ilyenkor szoktunk beszélgetni, ilyesmi. A gyerekek elvonulnak játszani. Majd szintén kollektívan felkérdezett mindenkit, hogy mikor megyünk mert őt már nagyon zavarja a gyerek zsivaj. Na itt állt fel anyám, ami nagyon konfliktus kerülő, hogy most szedje össze magát az öcsém meg kísérje őt haza, mert ezt nem tűri, hogy a gyerekeit és unokáit szólja le. Öcsém meg végig nem szólt semmit, ő meg egyáltalán nem ilyen beállítottságú.

Egyszerűen azóta se térünk napirendre, hogy mi volt ez az egész.


2023. szept. 28. 20:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2023. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg pofátlan
2023. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván csak dugni kell neki, de öcséd se egy észlény.
2023. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Az én öcsém barátnője se volt piskóta, de első alkalommal annyi esze legalább volt, hogy megjátszotta a szerény kislányt, aki nem mer belenyúlni a hűtőbe se.
2023. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
Azért van sántito rész. Miért mutatkozott volna be? Az öcséd kötelessége lett volna bemutatni!!!! (Ha ezt teszi, talán egészen másképpen alakul a történet.)
2023. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Öcsédnek ő az első barátnője? Majd upgradeli, egyelőre elég annyiról beszélni vele, hogy használjon gumit akkor is, ha a lány azt mondja, szed gyógyszert.
2023. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyet amúgy miért is kell bemutatni, ha a pin@ján kívül nincs egyéb pozitívum benne?
2023. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
Elsőre nem egy nagy családi ebéden kellett volna bemutassa, hanem csak a szűk családnak. Ettől belőlem is kifogyott volna az illem.
2023. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

Illett volna bemutatni igen, de ha nem mutatja be akkor illett volna a lánynak bemutatkozni. De ezt még nem ítélem el, mert én is olyan "nyuszi" voltam hogy még 22 évesen is tanulom azt hogy mikor mit illik, na meg a bátorságot is el kell sajátítanom még jobban.


Na de amit utána csinált? Merő pofátlanság. Tehát ő nem nem mert bemutatkozni, hanem nem akart, utána pedig hozta a formáját.

Egyébként kíváncsi lennék miért azt a lányt választotta az öcséd. Tudtad hogy a nevelés és a szülők mintája befolyÁsolja hogy az ember milyen párt választ magának?


Nem nagy családi ebéden kellett volna bemutatni nyilván, de gondolom beszélgetnek a barátjával és tudta hogy hova mennek. Ha pedig nem, akkor is ha már így alakult illik alapszinten legalább viselkedni.

2023. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
xD
2023. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!