Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem a köztünk...

Hogyan kezeljem a köztünk lévő fiú-lány barátságot, ha a fiúnak barátnője lett?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 15:05
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem is van legjobb fiúbarátom, és a legjobb barátnőmmel jár. Csak annyi hogy kevesebbet találkoztok. Vagy együtt vagytok? Tudnánk segíteni ha több infó lenne :)

2018. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél szerelmes.
2018. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azzal már elkéstem, mert szerelmes vagyok belé. A csaj hirtelen bukkant fel és elvesztette az eszét. Azóta nem lát nem hall.Alig beszél velem.
2018. febr. 10. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen fogadd el, hogy innentől kezdve a csávónak a csaj lesz a mindene, és nem lesz annyi ideje rád. Ha fontos neked a srác barátként, akkor kavarsz be nekik. Ha más értelemben fontos, akkor viszont hagyd békén őket, vagy ha nagyon fontos, akkor vallj színt a csávónak, bár ezzel szerintem már elkéstél.
2018. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*akkor NEM kavarsz
2018. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy belé,akkor többé nem a barátod,ne is áltasd magad
2018. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neki őszintén, hogy mit érzek, és miért nem fogom keresni ezentúl. Mert fáj. Legalábbis, ha nem akarod magad akár évekig kínozni.


Miért nem mondtad el neki hamarabb?

2018. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről.
2018. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem csak vonulj vissza simán- mert ezekszerint az érzés az ö részéröl nem ugyanaz volt mint részedröl. Ha szerelmes a másik lányba akkor a lány sem fogja eröltetni hogy ti hármasban legyetek - látod a fiu meg egyértelmüen visszavonult - ugyhogy én nem keresném többet a társaságát. Amugy is ha ketten beszélgettek azt akarod hallgatni hogy hogy ömleng a másikról-ha meg vége lesz akkor a te válladon akarja kisirni magát ! Mi vagy te mazohista ? Törödj bele -- ez van ! A szerelem nem volt kölcsönös .Mert a te részedröl az volt az ö részéröl meg szimpla barátság ! Kegyetlen a világ de légy büszke !
2018. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cole Train válasza:
Azt se mondanám hogy nem feltétlenül kölcsönös a mostani barátnőmbe szerelmes voltam rég óta de le mondtam róla mert a legjobb barátnőm volt 4eve már és sose beszéltünk róla egyszerűen le mondtam róla... Úgy éreztem tovább léptem szereztem egy másik lányt sose éreztem azt Hogy jó döntés volt de vele maradtam egy darabig... Megúsztam Hogy bejövők a lánynak aki mindent tud rólam és eldobtam érte egy éves kapcsolatot mert nála jobbat nem találhatók (erre jön az h biztos megcsalom és megbízhatatlan vagyok, de nem igaz azóta egy lányra se tudok rá nézni hogy u az jól néz ki...) egyszerűen ha még is te tetszel neki annak vannak jelei csak várni kell és esetleg szolidan felhozni
2018. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!