Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így a nap végére sikeresen...

Így a nap végére sikeresen tönkrevágták a kedvem, mindegy, hogy miért. Neked miért volt rossz a mai napod?

Figyelt kérdés
Vagy megírhatod azt is, miért volt jó, hátha a te örömöd engem is felvidít.
2010. okt. 17. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem volt a mai sem rosszabb mint az összes többi szar.
2010. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Délután leejtettem a telot, kiesett belőlle az akksi. Semmi baja nem lett, csak épp annyi, h már másfél éve nem volt kikapcsolva (szval mióta megvan), és nem tudom a PIN kódot, és azt a kártyát se találom amin rajta volt. Kicsit lehúzza a hangulatom, de annyira nem izgat, m tudom h megvan valahol, és elő fog kerülni.

19/F

2010. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tegnap mondjuk, hogy szépen beittam, aztán facebookra írogattam ki minden hülyeséget. Reggel jó volt röhögni rajta, bár nem mindegyiken, némelyik elég cinkes volt... -.- Mai nap meg fergetegesen izgalmas volt egész nap itt ülök a gép előtt és unatkozok.

F

2010. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem be 72 órás tablettát( kiszakadt az óvszer :(( ), ma iszonyúan rosszul érzem magam mint fizikailag, mint lelkileg.
2010. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A volt barátom, akivel 3 napja szakítottam, próbál bizonyítani. Ez eddig rendben lenne, de nem szabadna elkövetnem ugyanazt a hibát. Így nem tudom mit csináljak.


Ő előtte lévő exem 20 perce hívott fel telefonon, hogy mi a helyzet velem. Nem is tudom milyen érzést váltott ki bennem, de úgy érzem abból sem fog (számomra)semmi jó kisülni.

17L

2010. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2.: fő az optimizmus, remélem megtalálod

3.: megesik 8hogy a csiga elesik), de ha gáz, töröld őket

4.: sajnálom, az sz@r lehet, jobbulást

5.: erre mondják, hogy újra melegítve csak a káposzta jó

2010. okt. 17. 22:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Tegnap én is iszonyatosan berúgtam, másfél üveg vörösbort ittam meg szó szerint 10 perc alatt egy fogadás végett. Eleinte jól éreztem magam, aztán már világomról sem tudtam. Az összes embernek, aki benne van a levelezőrendszeremben elküldtem egy levelet azzal a szöveggel, hogy csak azt akarom, hogy tudd, hogy szeretlek. Hajnali fél négykor ébredtem fel félig tiszta aggyal, hogy te jóisten, ugye nem csináltam ezt meg, csak álmodtam? Gyorsan bekapcsoltam a gépet, megnéztem az elküldött üziket, és de igen, tényleg megcsináltam. Aztán meg magyarázkodhattam másik e-mailben, hogy bocsi, de be voltam rúgva.


Nem vagyok rá büszke, eddigi életem során ez volt a harmadik berúgásom. Ez van, én is csak emberből vagyok. 26/L

2010. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
már 3 hónapja szar a kedvem a munkám miatt
2010. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rossz napom van, de az előzőek is rosszak voltak. Miért is? Hát talán mert szeretek valakit, aki engem nem. És a legnagyobb baj ebben, hogy minden szavamat elhiszi. Gáz ez az ügy, de majd lesz jobb is.
2010. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egész nap depis hangulatom volt, utálom az őszt és a bezártságot.
2010. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!