Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz hogy még most is elfogad...

Rossz hogy még most is elfogadnám azokat akik régen tetszettek?

Figyelt kérdés

Ahogy ültem a buszon (kb 1 órás monoton utazás) és ahogy bambultam, eszembe jutottak a régi viszonzatlan szerelmek, meg akik tetszettek. Kapásból vagy 6-7 pasit össze tudok szedni akit még most is elfogadnék, pedig már évek óta nem találkoztam/beszéltem velük. Szóval még most is megmozgatnak. De van közöttük olyan akit csak látásból ismertem, vagy osztálytárs volt, és ahogy gondolkoztam elkezdtem álmodozni róluk hogy "De jó lenne..."


Ez rossz?


2011. nov. 21. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hogy rossz-e, de ugyanígy vagyok ezzel én is.
2011. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem biztos, hogy elfogadnád, de álmodozni jó lehet.

Én is szoktam gondolni a régi emlékekre. De tudom, hogy nem akarnék velük kezdeni (főleg, hogy nem is láttam őket rég, nem tudom mivé változtak)

De visszagondolni jó rájuk és ha talizunk, örülök, és előjönnek a régi szép emlékek. Szerintem ezzel nincs gond.

2011. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Rossz is meg nem is. Rossz, mert ezek szerint már marhára kéne neked egy pasi. Viszont nem egyenesen rossz, nekem is sokszor eszembe jut legelső barátnőm, pedig azóta már volt 3 is. Az első 5 éve volt, és csak 3 hónapot voltunk együtt. Vele voltam a legkevesebbet, mégis újrakezdeném, ha lehetne :D
2011. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Viszonzatlan szerelem = az ideálodba vagy szerelmes, hiszen szeretni csak azt lehet, akit ismersz, ha meg nem is voltatok együtt, nem ismerheted kivül-belül. Csak felruháztad olyan tulajdonságokkal, amiket beleláttál - és persze, hogy beleszerettél, hiszen tökéletes lett.

Ha összejönnél akár egyikkel is, rádöbbennél a szomorú valóságra, egyáltalán nem olyan, mint amilyennek hitted.

Tehát semmi rendkívüli nincs abban, hogy még most is álmodozol róluk, hiszen magáról az ideálodról álmodozol, persze, hogy el tudod képzelni még most is. Ők csak arcot adnak az ideálnak.

Ez nem rossz. A rossz az, ha ezt nem ismered fel, és túl sokáig ragaszkodsz a be nem teljesült szerelmekhez, és valódi kapcsolatod nem lesz, vagy ha lesz, arra gondolsz, hogy a be nem teljesült mennyivel jobb lenne.

2011. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem rossz ez. Nem sokat változik az ízlésed ezek szerint, a jövőben ez pozitív dolog lesz, mert a férjed is remélhetőleg sokáig tetszeni fog! :)
2011. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
# 3-as vagyok, még annyi, hogy egyedül a legelsővel, az utána lévő 3 közül egyikkel sem kezdeném újra
2011. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nem ismered a mai énjüket, ezért kialakítottál róluk egy képet, hogy milyenek is ők, ami rendben is van, és így vonzódsz hozzájuk, aztán ha randizni kezdenétek...ki tudja még mindig bejönnének-e. De szerintem ez rendben van. Velem is volt olyan, hogy visszagondoltam, hogy X-Y 6.-ban mennyire bejött, meg ilyesmi, aztán láttam mi lett belőle és elmúlt az a nosztalgikus érzés.
2011. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
az első 16:02es rendkívül jól leírta,szükségem volt erre h elolvassam.
2011. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a negyediknek meg a hetediknek totál igaza van (szokás szerint őket pontozták le a legjobban...) ami „lehetett volna”, az mindig szebb, mint ami van.

különben nem gáz egyáltalán, csak ha van barátod és ő nem elég jó és mellette álmodozol. ha nincs, akkor oké a dolog, majd ha les valakid, akkor elfelejted a régieket :)

2011. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszembe szoktam jutni régi srácok akik tetszettek meg régi szerelmek is, de már nem kellenének.
2011. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!