Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek! Elkapott a rossz...

Félek! Elkapott a rossz érzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apa kamionos és tegnap este ment el és szerintem csak csütörtökön vagy pénteken jön haza. Mindig szoktam félni, hogy nehogy valami gáz legyen az úton mert most többszáz km-el arrébb járkál. Most hirtelen bevillant egy kép, hogy ott ülök mellette (szoktam vele menni), átjött az illat meg hirtelen megdermedtem. Fura volt...oké. Mentem ki inni a konyhába és hirtelen apa illat lett és olyan volt mintha nem lennék egyedül és elkezdett folyni a könnyem. Remélem nem történt vele semmi! Azért elég sok barom járkál az utcán...apa meg már lassan 18 éve benne van ebbe a sofőrködésbe és egyetlen egy balesete volt de az munkán kívül. Annyira félek, hogy történt vele valami. Nem tudom felhívni meg ha felhívnám lehet, hogy hülyének nézne:D ha valami történt volna már hívtak volna minket nem? Már vagy 10 perce történt velem ez. Mi lehetett?

14/L


2011. nov. 14. 20:24
 1/10 bánomisén ***** válasza:

Szerintem csak túlspilázod a féltést, apukád meg békésen robok a kamionjával. Nyugodj meg, biztosan nincs semmi baj.

Miért nem tudod felhívni? Nincs mobilja?

2011. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén ***** válasza:

*


robog

2011. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem hinne hülyének ha felhívnád.habár vezetés közbe nem jó telózni de mégis.
2011. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van neki kettő is. Az enyémen nincs pénz, a vezetékesünk beszart, anya meg szerintem már alszik.
2011. nov. 14. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azzal sodornád bajba ha felhívnád. Ne hívd, ha valami történt vele már úgysem tudod megakadályozni. Nyugodj meg, biztos nincs semmi baj!
2011. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bánomisén ***** válasza:
Biztos nincs semmi baja, de holnap, amikor felébredsz, hívd fel, hogy megnyugodj. Akkor még biztosan ő sem vezet :-)
2011. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bubii98 válasza:

Szerintem apukádnak nicns semmi baja.:)

Egyszerűen lehet,hogy hallottál valami ilyesmi "balesetről"

vagy filmben láttad.

Szerintem ne izgulj!:)))))

2011. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, mert nagyon aggódós vagyok :) De persze nem volt semmi gáz.
2011. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Van hír apud felől? Felhívtátok?

Biztos minden rendben van, csak hogy megnyugodj.

2011. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bánomisén ***** válasza:
Na, mizu apukáddal?
2011. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!