Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a párkapcsolatod abban...

Milyen a párkapcsolatod abban az esetben, ha az egyik közeli családtagját szívből utálod?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz, mennyire okoz konfliktust, mennyire szokott az adott családtag ellened beszélni?
2023. okt. 5. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, megtesz a családtag mindent, amit lehet, de szerencsére a párom intelligens, felnőtt ember, és én sem rá vetítem ki a problémákat.
2023. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Volt ilyen párkapcsolatom. 8 évvel ezelőtt szakítottam, mert a kedves exem állandóan az anyja pártját fogta, meg bólogatott, mint egy kiskutyus.


Azt hittem, majd változik - bár 29 évesen hová változna :D -, de természetesen semmi nem történt.


Nekem azóta új párom van, 6 éve, ő meg szingli (vajon miért?)

2023. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Szívből utálom a férjem húgát, ettől a párkapcsolatunk teljesen jó már 20 éve.

250 km távolság, és nem tartjuk a kapcsolatot. Karácsonykor egy SMS, amúgy hírzárlat. Így nem sok vizet zavar (igazából semmit).

2023. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zrik válasza:
82%
Egy jó kapcsolat megfelelő kommunikációval könnyen túléli. Amennyiben nagyon nagy gondot okoz, akkor amúgy sem húzná sokáig a dolog.
2023. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Úgy se az a lényeg, hogy ő szeressen.
2023. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Attól még a mi párkapcsokatunk teljesen tökéletesen működik. De ehhez idő kellett, hogy így legyen. Az elején sok volt a konfliktus, mert egy manipulatív, játszmázós, mártírkodós és érzelmi zsarolós anyja van a férjemnek, aki miatt a férjem sokat szenvedett. Rengetegszer beszélt ellenem, most már túl átlátszó, már nem tudja manipulálni a férjem. De amúgy nagyon nehéz volt évekig, majdnem vége is lett miatta köztünk mindennek.
2023. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
A ferjem huga megsertodott ram nemregiben, amiert az asztalra csaptam, hogy nem akarom penzelni a munkanelkuli alkoholista anyjukat, szoval lassan 3 honapja nem beszelunk. Nekem nem hianyzik, amugy is az orszag masik felen lakik. Pofavizitre igy nem kell jarni, a jopofizas nem az en kenyerem.
2023. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

A feleségét utálom, mert le akarja választani a családot a nagybátyámról, uralkodni akar rajta. Engem is. De én nem hagyom. 😁

Már csak azért is felhívom, megyek, felköszöntöm, stb.

2023. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Anyósomat nem kedvelem. Évente kétszer utazom el az anyósékhoz 2 éjszakára. Nem a kedvenc napjaim ezek.
2023. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
85%
Egyszerűen nem találkozom azzal a családtaggal és kész.
2023. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!