Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisállattartó szülők: Őszintén...

Kisállattartó szülők: Őszintén, ti szeretitek annyira a házi kedvence(i)teket, mint a saját gyereke(i)teket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Az apámat is máshogy szeretem, mint a kutyámat, meg a gyerekemet is, mint az apámat, vagy a férjemet, meg a testvéremet. De mindegyikőjüket szeretem és mindőjük családtag.

Nyilván ha választani kell, mondjuk a macskám, meg a gyerekem között, akkor NYILVÁN a gyerekemet választom. De igen, a gyerek szeretethez lehet legjobban hasonlítani az állat szeretetet. Dédelgeted, babusgatod, tanítgatod, eteted stb.

2023. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy tipikus hergelő kérdés. Még az elvetemült állattartók 99%-a is a saját gyerekét választaná a macskája, kutyája, tevéje helyett.

Mégis úgy van feltéve a kérdés, mintha az állatszerető állattartók előnyben részesítenék az állatokat az esetek jó nagy százalékában.

2023. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Gyerek azért nyilván fotnosabb.
2023. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Most tervezek szerezni egy kiscicát, mert úgy érzem szükségem van rá. De ha a gyerekem szeretetéért kellene feláldoznom, akkor soha az életben nem lenne macskám.
2023. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda ostoba kérdés.
2023. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

mindig is jobban szerettem a cicaimat meg a kutyaimat mint a gyerekemet , akit mar regen megbantam hogy egyaltalan megszultem. a ferjem is mindig sokkal fontosabb volt a szamomra a gyereknel. ennek eleg sok oka van/volt amirol nem fogok itt beszelniakkor se ha emiatt leszolnak mert "szaranya" vagyok. a gyerek egyebkent felnott mar de az erzelem mindig is ilyen volt.

el se tudtam volna kepzelni hoy meg egyet szuljek, ha netan terhes lettem volna gond nelkul elvetettem volna azonnal.

febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!