Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Arról van szó...

Mit tegyek? Arról van szó hogy sógornőm kikészít!

Figyelt kérdés
Mindent ő akar ő vezeti a családot, ő szól bele mindenbe... A férjemet irányítja, Nekem született egy másik házasságból 1 gyerekem, és most vagyok 30 hetes terhes és azt merte mondani hogy nem a bátyja gyereke. És beszélt vele hogy csináltasson vizsgálatot amint megszületett a gyerek... Ő hál istenek Külföldön dolgozik de amikor haza jön rendesen bepótolja a dolgokat itthon. És meg mondta hogy ne járjon át az anyós az ő szüleihez, ne ragadjon hozzánk így meg úgy.. Köszönöm a válaszokat. 27N
2010. okt. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha valóban nem volt oka rá, hogy ezt mondja akkor nem értem mit kavar, valószínű rühell téged és tényleg ezt feltételezi rólad. Mondd meg neki, hogy biztosan a párodtól van a gyerek és szégyellje magát a feltételezései miatt, söprögessen a saját háza táján.

2010. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél erről a férjeddel? vagy ő mit mond? ha meg tudod oldani, akkor a sógornőddel beszélj. kerek perec mond meg neki, hogy mit gondolsz, mert addig lenyelheted, amíg csak magában fortyog, de ha már ellened uszítja a férjed, és még a gyerekedet is szapulja, igen is jogod van kiállni magadért, itt már nem csak az ő kis családját, lelkivilágát nézném, hanem a saját családodat, hiszen az fontosabb. hajrá!
2010. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért gyűlöl ennyire a sógornőd? A párod mit szólt ahhoz, hogy a sógornőd meggyanúsított, hogy félreléptél? Én még a kapcsolatot is megszakítanám egy ilyen gonosz nővel.
2010. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő már az első pillanattól nem kedvelt, a férjemnek volt előttem egy barátnője,komoly volt... csak vége lett hosszú.. őt kedvelte... Én nem adtam rá okot hogy utáljon, Beszéltünk erről a férjemmel, és mondta hogy leállítja.. de kezdi meghülyíteni... mindig veszekedésbe torkollik, nagyon jó testvérek. A kedves sogornőm mondta hogy maradjak otthon a franca nem tartozok a családhoz..
2010. okt. 18. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy ez költséges de ebből semmi jó nem sül el költözzetek el jó messzire tőlük !!!!!!! Ha a férjed meg szeret nem hisz a rokonainak !
2010. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!