Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki siratna meg és kit siratnál?

Ki siratna meg és kit siratnál?

Figyelt kérdés
ha most meghalnál ki siratna meg téged,és kiért sírnál ha meghalna?
2023. okt. 28. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb az anyám siratna meg. Én azért sírnék pár ember után.
2023. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Én leginkább a nővérem után sírnék, ha elmenne. Nagyon szeretem őt. Viszont a barátaim és a többi családtagom sem hagyna hidegen, az biztos.

Az, hogy utánam ki sírna, nem tudom. Valószinűleg a szüleim, a tesóm és a barátaim.

2023. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak a testvérem és viszont. Mindenki más csak örülne a korai halálunknak.
2023. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Apám megsiratna, ha meghalnék. Egyik ismerősöm szintén, ha megtudná. Én a kutyáimat siratnám meg. Apám kiölte belőlem az érzést, hogy megsirassam a majdani a halálát, de az okát akkor sem értené meg az a gyökér, ha a fejébe varázsolnák.
2023. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
2023. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem apám felőli családon kívül mindenkit megsiratnék, szerencsére még a nagyszüleim testvéreivel is nagyon szoros a viszonyunk. +Még a barátaim, cicáim.

Szerintem ők is megsiratnának engem, de ki tudja

2023. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Én nem siratnék meg senkit. Már rég túlvagyok azon, hogy bárki ennyire fontos legyen nekem. Engem valószínűleg anyám siratna, de csak azért, hogy sajnáltathassa magát. Amint abbahagyná a hüppögést, előadná, hogy ő tudta előre, mondta is, hogy nem így kén', hanem amúgy és akkor még mindig élnék, aztán begyűjtené az elismerő hümmögéseket.
2023. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám siratna meg. Èn is őt.
2023. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!