Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül neveltem a fiam...

Egyedül neveltem a fiam majdnem 6 évig. A mostani páromat hívja apának. Hany éves korba kellene vele beszélnem az igazi édesapjárol?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Tudja, hogy a párod nem az igazi apja?

Ha tudja akkor majd ő eldönti mikor akar többet tudni az igaziról, ha érdekli majd kérdezni fog róla.

2023. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudja. Nem beszéltünk róla vele. Mikor meg ismerte egyből apának hivja. Már van egy kis öccse neki ugye más a vezeték neve és nem tudom mikor lenne jó ha beszélnék vele.
2023. okt. 29. 17:22
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Kérdésed eléggé megkésett. Egyébként is elég furcsa a megfogalmazásod. "Hany éves korba kellene vele beszélnem ...." AKKOR AMIKOR TALÁLKOZTOK!!!!
2023. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Tehat minimum 7-8 eves a kiskolyok es nem tudja, h nem ez az igazi apja?😂

Az de komoly vagy, anyukam, egy kicsit vagy csak megkesve.😂Szerintem raer majd a diplomaoszton megemliteni.

2023. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

"Mikor meg ismerte egyből apának hivja"

ekkor megmondtam volna neki, hogy ne hívd apának. Pontosabban ha tudja, hogy nem ő az igazi apja, és az igazival nem tartja a kapcsolatot, akkor egyébként nem gond, ha apának hívja. Én a nevelőapámat a keresztnevén hívtam, de ettől függetlenül az igazi apámat meg apának, mivel tudtam különbséget tenni.

2023. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az igazi apjával nem tartja a kapcsolatot mivel az apja nem érdeklődik iránta már a születése óta.
2023. okt. 29. 17:43
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Mindig a tudásához mérten. Ha már 7 éves, akkor megérti azt, hogy az apukája nem az igazi apukája, mert neked volt egy másik párod, akitől a vezetéknevét is kapta. 7 évesen már fel kell tűnjön neki, hogy ő Tóth Máté, a testvére meg Kovács Márk.
2023. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem már korábban elkellet volna kezdeni vele beszélni erről. Nyilván finoman, a szintjének megfelelően, de könnyebb úgy felnőni, hogy tudod, hogy az apukád vérszerint nem az apád, mint amikor nagyobb vagy neked szegezik a dolgot
2023. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
7-es: miböl gondolod, hogy a biológiai apa nevét viseli a gyerek? Másrészt miért kellett volna beszélni korábban róla, ha soha nem vett részt a gyerek életében, csak "megcsinálta"????
2023. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Azt miért nem írod le, most hány éves?
2023. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!