Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál egy rég látott...

Mit mondanál egy rég látott bátynak? akivel kis gyermekként láttad azaz nagyon rég most 25 vagyok ő 37 akkor voltam 7 ő akkor 18 volt féltestvér egyébként és sokáig gyűlöltem valami miatt de azóta át gondoltam és rá írtam facebookon hogy

Figyelt kérdés

nov. 6. 14:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
találkozni szeretnék vele és hogy ő akarja e azt mondta igen de félek mit fog gondolni rólam stb mi van ha meg puszil átölel és ha én nem tudom meg puszilni vagy ilyesmi hiszen rég láttam kicsi voltam nem érzek szeretetet iránta ő irántam lehet ő mindenre emlékszik én viszont nem ezért nem érzek semmit viszont szeretném szeretni
nov. 6. 14:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy összeborulásra ne számíts.

Sok mindenre nem emlékezhet, egy kisgyerekre amikor még kamasz volt és élte az életét, 20eve. Gondolom te vagy az új házasság gyümölcse, tehát még lehet sokat együtt sem éltetek.

nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok az új házasság gyümölcse st
nov. 6. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy értettem, hogy mikor te születtél, ő éppen kamaszodott, tehát már elég nagy volt ahhoz h egész nap ne legyen otthon. Mindez 20eve.

Kb annyi emléke lehet, mint neked.

nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te írtál rá, akkor miért nem tudod mit szeretnél tőle? Megbocsátást valamiért? Vagy csak érdekel, hogy megy sora? Vagy szeretnéd ezentúl tartani a kapcsolatot? Kötelezően nem lehet szeretni senkit, egy rokon is ugyanúgy lehet szimpatikus vagy nem szimpatikus, mint bárki más. Szerintem kérdezd meg, mi van vele, hogy van, mi történt, amióta nem találkoztatok. Aztán majd alakul vagy se.
nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
anyánk elhagyta árvaházba adta mikor ki jött az apjához ment ő nem akarta befogadni mi befogadtuk a szüleimmel és a két édes nővéreimel élt együtt nem túl sokat de tett valamit velem ami miatt apám elzavarta azóta csak facebookon vagyunk ismerősök csak tegnap írtam rá
nov. 6. 15:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

El kell dönteni mennyire súlyos, amit tett.

Vannak esetek, amiket nem lehet megbocsátani.

nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha szexuális irányban közeledett akkor én le se kopnem nem hogy találkoznek vele ..
nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 jól írja. Ha ilyesmi van a háttérben, akkor jobb nem közeledni hozzá, sem most, sem ezután.
nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem nem ez hanem bedobott az ágyba mert a chipsét el vettem vagy kértem tőle pontosan nem emlékszem a kettő közül melyik volt
nov. 6. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!