Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/ élettársatok hogy...

A férjetek/ élettársatok hogy "viseli" azt, hogy öregszel, már nem olyan feszes a tested, megjelentek az első ráncaid stb? Ugyanúgy kíván és vonzódik hozzád?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak még fel sem tüntek a karikák, nekem igen, s amikor panaszkodtam neki, akkor elkezdett kötöszködni.

Szóval nem szabad a pasik figyelmét felhívni ezekre.

HA megcsal, akkor nem ez miatt fog.

2010. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek fel sem tűnik, ha valami változik rajtam. Amúgy is narancsbőrrel ismert meg, azóta szerencsére nem lett rosszabb a helyzet. A szemem alatti táskákat, karikákat és a nevetőráncokat akkor sem veszi észre, ha direkt felhívom ráa figyelmét. Egyszerűen nem érdekli.
2010. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém sem piszkál emiatt, végül is ő sem mai kakas már, minimum annyi ránca van, mint nekem.

Amikor megszületett a gyermekünk és kiderült, hogy nem azon szerencsések közé tartozom, akik szinte nyom nélkül visszanyerik az alakjukat, hanem sajnos megereszkedett a hasamon a bőr, akkor is ő vigasztalt.

Ahogyan az első hsz is írta, ha megcsalna, nem ezért tenné. De nem fog :=) Nekünk is voltak/vannak mélypontok a házasságunkban, de még egy mélypontot sem okozott az öregedésünk.

2010. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom valamelyik nap azt mondta,hogy még mindig ugyanolyan jó nő vagyok,mint amikor megismert.Azt hiszem ennél nagyobb bókot nem kaphattam volna.Most 30 vagyok,van narancsbőröm,75kg-om,szóval nem vagyok csinibaba és mégis.A szexhez való kedve nemhogy csökkent volna,sőt!
2010. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vonzódik-e?!IGEN!2 gyerekünk van(18 éves,és 2.5 éves),38 évesek leszünk,de minden rendben!A férjem szerint a mai napig szép vagyok(igaz,3 kg-al vagyok csak több a lánykori súlyomnál,19 éve vagyunk együtt).A szex is teljesen rendben,a 3. gyerkőc reméljük mihamarabb összejön...mondjuk szerintem genetika is,hogy ki milyen.Én nem festem magam a minden napokban,nem is használok krémeket.Igaz,ez genetika lehet,mert a nagyim 100 évesen halt meg,és nem volt aszott,ráncos...anyukám 62 éves,és kb. 10 évet letagadhat...mondjuk engem se néz senki 38 évesnek.
2010. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ezért piszkál valakit a párja, akkor az már nem is szereti... az öregedés természetes.. nem értem, hogy miért kell már minden természetességet kiölni magunkból!? ezért is van annyi válás: képtelenek az emberek emberként elfogadni ÖNMAGUKAT és egymást.
2010. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy csodálja a testemet, mint a legelején. 15 éve vagyunk házasok. Az első évben lefogytam 7 kg-t, hogy csinosabb legyek neki, észre sem vette. Nemrég visszahíztam 9 kg-t, ez sem zavarja. Jó természete van a drágámnak.

A ránc nem érdekli, a szúnyogcsípések elvakart nyomai sem (nagyon viszketnek). Szerintem a jó lelki kapcsolat és a szerelem teszi.

2010. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő is öregszik,meglepő módon pont ugyanannyi évet, mint én.Akit szeretsz, és mindennap látsz, azon fel se tűnik az apró változás. Nem egy pillanat alatt leszel ráncos, hanem szépen lassan. Nem veszi észre.
2010. okt. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég korán jöttünk össze, én 17 voltam, Ő 19.Ennek már 15 éve.Szültem egy gyereket, és bizony én sem úgy ugrottam le a szülőágyról mint a celebek, hogy 1 deka feleslegük sincsen.Volt amikor voltam 80kg, most vagyok 65, szeretett úgy is, szeret így is.Ő pedig szerintem most van csúcsformában:)Szoktam is neki mondani, hogy megérte várni ennyi évet, hogy lássam milyen jó pasi lett abból a 19 éves fiúcskából:)))A szex pedig...Bárhol, bármikor megkíván, alig várja hogy hazaérjen, sokszor napközben felhív, pedig itthon van a vállalkozásunk, de az irodából feltelefonál, hogy mit szólnék, ha összebújnánk?Szóval semmi sem romlott el nálunk, sőt!
2010. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!