Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan bírja elviselni?

Ki hogyan bírja elviselni?

Figyelt kérdés

Negyven fölötti házaspár női tagjaként írok..

Két gyerek,hitel,szülők nincsenek képben..

Szeretem a férjem,szeretem a gyerekeimet,de annyira elfáradtam.

Mindenbe.Munkahelyen állandó baromságok,a gyerekek iskolával kapcsolatos

gondjai, hová menjenek,mire elég a tudásuk,szorgalmuk..

Közben legyél csinos feleség és anya,vezess háztartást,főzz

vacsit mert a rendelés mára rohadt drága lett..

Ráadásul úgy néz ki a munkahelyemnek is annyi lesz,pár hónap múlva..

Ti hogy élitek túl? Mibe kapaszkodtok?

Valahogy olyan 40-ig azt éreztem hogy majd jönnek jó dolgok,

könnyebb lesz..nem hogy nem könnyebb hanem nehezebb.. :-(



2023. nov. 9. 14:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Mi pont emiatt nem vállaltunk gyerekeket.
2023. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
11-es: ennek semmi köze a gyerekvállaláshoz, ha nem lenne gyerek, a kérdezö akkor is itt lenne, mert rengeteg fölösleges munkát vesz a nyakába, mindent ö csinál, unja az egészet, túl van terhelve, a férj meg csak kiszolgáltatja magát. A gyerek csak egy plusz pont, de nem az ok!
2023. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%

könnyebb lesz..nem hogy nem könnyebb hanem nehezebb.. :-(


A neheze még korántsem ez, hanem ha majd téged az "öregecskedő" feleséget a férjed lecsereli egy fiatalabbra!


Ha ennyire frusztál a korod, gondolom ezt a férjed is érzi, lehet egy idő után beleun a depis menopauza felé közeledő feleség nyomorába, aztán lecserél egy csini feszes 20 onévesre.

Ha most ennyire sír a szád akkor mit fogsz szólni.

2023. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#12: ez nem igaz. A gyerekek (egy bizonyos életkorig, de nem tudjuk, hogy a kérdező gyerekei mennyi idősek) a szülők szabadidejének 100%-át “felhasználják”. Ezért kell segítség. Családi, ha az nincs akkor fizetett.
2023. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel jár a gyereknevelés (sulis problémák, alig-idő), egyébként hétköznap NEM kell meleg vacsorát készíteni.

Aki meleget szeretne, az megcsinálja magának, ilyen egyszerű.

2023. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

12-es, a kérdező írta, hogy a férje segít, szóval ez így csak mártírkodás.


Tudom, ebben nőttem fel :D, pontosan ilyen panaszkodó anyuka mellett, akinek VOLT segítsége - mint a kérdezőnek a férje -, ő mégis állandóan olyan fáradt volt.

2023. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

A kérdezö írta, hogy a férje segít, de utána nem derült ki, mi az, amiben segítene, mert mindent a kérdezö csinál, takarít, föz, gyerekezik - szóval nem nagyon marad a férjnek mit csinálnia.

Másrészt nem tudom elképzelni, mi lehet az a rengeteg tenni való minden nap, ami miatt késö estig kell - a kérdezö szerint kettejüknek - otthon dolgozni.

2023. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
51%

Szia

Én 26 éves vagyok:)

2023. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztatlak hogy idovel jobb lesz.

Ahogy nonek a gyerekek, szoktasd oket hazimunkához. Ha kiszolgaljak magukat, tobb feladat lekerul rolad. Ha a parod keson er haza, mondjuk a reggeli teendokbe nem tudna besegiteni?


Esetleg egy napi rend, kisebb praktikak segithetnek, hogy konnyebben menjenek a hetkoznapok. Par hetig nezd hol csuszik ki a kezedből az idő. Hatha tudnál rajta formálni.

nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!