Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépnél erre? Ez nem...

Mit lépnél erre? Ez nem furcsa kicsit?

Figyelt kérdés

Adott egy anya, akinek a nagyobbik lánya (22) megtalálta élete első szerelmét (végre). A bökkenő, hogy a srác külföldi így keveset találkoznak, de magyar állampolgár(info. szinten fontos).

Eddig alig találkoztak egyszer volt kint a lány, egyszer volt itt a fiú (23-24). A lány szülei eddig azért háborúztak, hogy mutassa már végre be otthon a fiút (akivel egyébként nem rég sikerült találkozzanak néhány percre)...

A lány hazatelefonál (mert nem otthon lakik, egyetemista) hogy mit szólnának, ha hazamenne a Fiúval, bemutatni, meg minden, otthon lenni kicsit? Az anya pedig letámadja, hogy most már ezután mindig vele fog menni? Minden róla fog szólni? (mármint a srácról) Szó sem lehet róla! és társai...a lány tehetetlen, a szülei korábban pozitív dologként élték meg (legalábbis azt mondták) a kapcsolatot.

Mit gondoltok mit kellene tenni? Persze a családi béke se utolsó...:(


2010. okt. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném anyámat, hogy vázolja már akkor röviden, hogy mi a problémája. Korábban miért hisztizett a bemutatásért, most meg miért nem akarja? Mindenesetre amíg így áll hozzá, tuti nem is vinném haza. És igen, ezután mindig vele fog menni, főleg , hogy a mindig, félévi egy alkalmat takar. Hát az aztán tényleg hatalmas "mindig "
2010. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülei féltik..Nehogy külföldre költözzön a lányuk..Én nem foglalkoznék vele.Azt a kis időt kettesben tölteném a párommal.Romantikusan,ahogy kell..Anyuka meg ugyis rájön a dolgokra, és érdekelni fogja hogy kit szeret a lánya..
2010. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukának nem kellett volna az utolsó dugifelest benyelni.

Ezen nincs is mit megbeszélni, olyan képtelenség.

2010. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is elég szánalom, hogy 22 évesen még valakit az anyja ugráltat...
2010. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon durva szerintem is...a lány tőlem kért tanácsot.sajnos erre én se tudok megoldást...azt is a lány fejéhez vágta, hogy miért találkoznak ilyen gyakran(?!)?

Nekem ez érzelmi zsarolásnak tűnik...sajnos a lány hagyja magát, fél szembeszállni a szülőkkel (elsősorban az anyával:( )

köszi a válaszokat, nagyjából hasonlóra számítottam

jajj azt is a lány fejéhez vágták, hogy emiatt nem fognak sikerülni a vizsgái, mert annyit találkoznak...holott már tiszta idegbetegre stresszeli magát az anyja miatt, azért nem fog menni, nem a havi 1 találkozás miatt...

az anyával beszélni állítólag nem nagyon lehet, mert mindenre kiabál:(

2010. okt. 19. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

helyébe jól kiosztanám, nehogy már belepampogjon a saját életébe. Azért van mindennek határa, hiába az anyja, de semmi beleszólása nincs abba, hogy kivel mennyi időt van együtt. AZ ilyen szülők széggyelhetik magukat. Mindenben támogatni kellene a gyereket, hogy megállja a helyét az életben, és nem keresztbe tenni neki mindenáron.


Egy kis féltékenységből. Mert ez AZ!

2010. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van sapka a nyuszin, vagy nincs...
2010. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem otthon lakik, nem kell hagynia, hogy ugráltassák.
2010. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!