Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sose találkoztam a fiú...

Még sose találkoztam a fiú testvéremmel fél tesó vagyis találkoztam vele mégis de gyermekkoromban és van párja félek nem fog elfogadni és nem engedi hogy úgy viselkedhesünk egymással mint a testvérek gondolom akkor még ha észre veszi rajta úgyse?

Figyelt kérdés

2023. nov. 14. 16:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
gondolom ha észre veszi rajta úgyse fog velem törődni foglalkozni nem csak a párja felesége is
2023. nov. 14. 16:10
 2/15 A kérdező kommentje:
ezért gondolom ezt nem akarok pofára esni nem tudom hogy fel vegyem e a kapcsolatot vele szerintetek?
2023. nov. 14. 16:11
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Fel.
2023. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Te biztosan érted, mit akarsz kérdezni....

Ha felesége van, akkor felnőtt, tehát jó pár éve volt az, hogy utoljara találkoztatok. Nem lehet azt elvarni, hogy testverkent viselkedjen veled, hiszen nem is ismeritek egymást

2023. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj, de én kétszer elolvastam, hogy próbáljam érteni, mi a gondod ? Nem sikerült !

Szerintem ha sehogy viselkedik a sosem látott gyerekkori féltesód, ne csodálkozz !!

2023. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem együtt nőttetek fel és szinte nem is találkoztatok egymással, akkor kb. idegenek vagytok egymásnak, hiába a vérségi kapocs.

Nem sok esélye van, hogy valaha is "igazi testvér"-ként fogtok egymásra gondolni.

2023. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről az a csaj jut eszembe, aki pár napja azon nyígott, hogy vajon visszajelöli-e a nős távoli rokon, akit amúgy titokban elhívna kávézni, hogy a feleség meg ne tudja.
2023. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, belegondolva, ha lenne egy féltestvérem, akivel egyszer találkoztam még gyerekkoromban, és most felbukkanna, nem azért nem viselkednék vele testvérként, mert a férjem nem engedi, hanem mert nem lenne más, csak egy idegen, akit egyszer már láttam életemben. A testvérek nem azért viselkednek testvérként egymással, mert van bennük közös DNS, hanem mert együtt nőttek fel.
2023. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból akarsz vele találkozni gondolom. Megértem, bennem is ott lenne ez az érzés. Simán előfordulhat, hogy nem fog örülni vagy közömbösen fog viselkedni, de ez érthető, ő neki csak egy idegen leszel. Mit veszthetsz, max ha bunkó és nem tudja értékelni ezt, hogy akartál találkozni vele elküldöd a picsába aztán otthagyod.
2023. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"gondolom ha észre veszi rajta úgyse fog velem törődni foglalkozni nem csak a párja felesége is"

Ezen a mondaton hangosan felröhögtem, főleg hogy a kérdésed magyarázatának szántad. Tessék?


Az a probléma, hogy a féltesód szerinted azért nem fog testvérként viselkedni veled, mert a párja nem hagyja? Miért ne hagyná?

A tesódról se tudsz semmit, hisz gyerekkorod óta nem láttad, gondolom a párjáról főleg nem, miért feltételezel róla ilyet?

Amúgy meg ha csak azért nem foglalkozik veled, mert a párja nem engedi, akkor ő sem akarta volna azt igazán...

2023. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!