Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Mit tehetek ebben a helyzetben, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16/F vagyok. Az anyámmal és az anyai nagymamámmal élek együtt. A nagyanyám egészen kiállhatatlan, közte és köztem mindennaposak a veszekedések, van hogy apróságokon, van, hogy nagyobb dolgokon. Egy hete pl: kaptam a születésnapomra egy nekem nagyontetsző fekete forgós, állíthatós bőrszéket az íróasztalhoz. Naganyám pénteken kitalálta se szó se beszéd, hogy a széket vigyük át a szobájába, mert neki csak ez kényelmes. Meg anyámat kétszer is lekurvázta a háta mögött. Stb., stb


Anyámon is látom, hogy retteg hazajönni, hogy az anyja mit akar megint (sajnos hiába rossz a kapcsolat, nem tud az anyjával szemben a sarkára állni). Egy éve sírni is láttam egy vita után. Nagyon félek attól, hogy anyámat ez egészégileg felőrli és túl hamar elveszítem. Elköltözni apámhoz elköltözhetnék, de anyámat egyedül hagyni az anyjával... Ilyet még a leggyűlöltebb ellenségemnek sem kívánok.


nov. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal nem tudsz elköltözni albérletbe?
nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mamát kell otthagynotok.
nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözni kell más megoldás nincs.
nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek a foteloddal együtt.
nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a széket a szobádba és zárd az ajtót mindig.
nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!