Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetbe ti mit választ...

Ilyen helyzetbe ti mit választanátok? Egyik jobb mint a másik...

Figyelt kérdés
Élettársammal élek pár éve és a gyerekemmel aki nem tőle van. Egyre gyakoribb már otthon a rossz hangulat , mindenbe beleköt,a gyerekembe is a hibát keresi. Mintha keresné mikor mibe lehet otthon belekötni! Ilyen férfival nem éltem még! Kötözködő!! Erősen gondolkozom h elhagyom.Van lakásom nekem is de ki van adva ...ez ugye jó kereset kiegészítés nekem a gyerekkel így a kevés fizetésemhez. Ha elhagyom ez ugye nem lesz mert akkor kell nekünk a lakás és akkor csak a fizum marad ami nem rózsás. Váltani 50 felett már nem szeretnék munkahelyet és szeretem is amit csinálok. Ti mit tennétek? Maradnátok itt a pocsék hangulatba de így tudtok spórolni a jövőtökre a gyerekkel vagy lépnétek de akkor annyi marad a fizumból h megéljünk, a gyerek jövőjére sem fogok tudni félre tenni. Nagyon nehéz eldönteni szamomra a jó lépést...
2022. jan. 3. 12:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én lépnék. Persze jól jönne a gyerek jövőjéhez a plusz pénz. De milyen jövője lesz, ha ilyen hangulatban nő fel?

Egyébként hány éves? Ha 50 felett vagy, akkor gondolom, annyira már nem kisgyerek.

2022. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én is arra kérdeznék rá, hogy hány éves a gyerek??
2022. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kérdés már volt nem olyan rég, akkor a gyerek akarta a valast és ő akkor ott azzal fenyegetőzött, hogy ha nem válsz, akkormolyan egyetemre megy, ami az ország másik végében van....
2022. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Most leszedem neked a koritest: legyek e csicska a penzert?

Dönts jol

2022. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Biztos ami biztos tedd fel még párszor kicsit átírva.
2022. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
#4 +1
2022. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Talán menjen el a "gyerek" is dolgozni, akkor nem csak a te ki s kevés fizetésedből élnétek.

Akkor lehetne váltani, de lehet nem is kellene, mert eleve azzal van tele a pasid töke, hogy a 25-30 éves gyerekedet is ő tartja el.

2022. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Először teszem fel én ezt a kérdést!

A gyerekem 15 eves meg tanul ...

2022. jan. 3. 12:32
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy egy sokkal kisebb lakást kibérelsz, és marad valami abból amit a sajátodért kapsz?
2022. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

#8

Akkor bocs'!

Biztos nem maradnék olyan palival, aki OK NÉLKÜL(!) beleköt a gyerekembe.

A kulcsszavak az "ok nélkül", mert azért a kamaszok sem szentek.

Ha elhagyod, akkor lehet másodállást vállalni, vagy végső esetben hétvégén 1500-2000Ft/óra takarítani, vagy gyerekfelügyeletet vállalni.

2022. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!