Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vétettem? Miért ilyen a...

Mit vétettem? Miért ilyen a családom? Miért ennyire reménytelenül buták? Miért rossz az életem minden erőlködésem ellenére is? Ilyen helyzetben jobb a halál?

Figyelt kérdés
Elnézést az össze-visszaságért ,de nem tudokl fogalmazni. Elegem van a családomból. Kezdjük a múlttal..anyám türelmetlen volt velem mindig is..kicsibabaként,ha sírtam inkább az ágyhoz vágott vagy odaültetett a tv elé--ezeket főleg a nagyszüleimtől tudom. Vannak emlékeim 3-4 évesen..mindig sírtam a mama után utáltam sőt egyenes gyűlöltem otthon lenni anyám azért is megvert,ha nem találtama csörgő mobiltelefonját..Mindig kinevettek és a SEMMIRE sem neveltek. Apám volt az,aki mindig kinevetett cikizett..mindenért..senkivel nem tudtam megosztani az érzéseim. Emlékszem oviban vertek a társaim..és zsaorltak,hogyha ezt és ezt nem cisnálom akkor megvernek meg ilyenek..Elmondtam otthon..megtudták az óvónők és a szüleimmel együtt kiröhögtek:( Volt egy közös cég itthon ,amiben apám csalt és börtönbe került de letették az óvadékot és kijött blabla.. De eléggé alkoholista akkor is és most is. Velünk él még egy rokonunk a kresztanyám ,akinek egy ideig munkája se volt... Na a lényeg,hogy mindig is rosszul bántak velem..Tegyük fel megbocsátottam ezekért..bár még mindig sírhatnékom van,ha ezek eszembejutnak. Jelen helyzetben csak rosszabbodott a helyzet. Apám még mindig iszik..már olyan si előfordult,hogy nem ment munkába ez miatt. Anyám pedig kur.álkidok.. Éjszakánként dugja egy nála 10 évvel fiatalabb pali.. Még mindig nem nevel.. Nem főz alig cisnál valamit..megeszi a kosza házat kb. A kresztanyám még mindig velünk él..mosmár van állása de még mindig sunyiskodik és a pénz is mindig eltűnik meg hazudozik.. de nem bántom..ő legalább főz és kitakarítja néhanapjána házat..bár amióta munkája van..ezekre sz@rik mindenki.. Annyira buták a szüleim..van nekik egy ilyen szép kártya nevű vlamilyük és elmekizik meg ilyenek.. Közbe éhezünk.. a wc-t nem lehet lehúzni a kádból vödörrel kell lemerni a vizet..eleve november közepéig nem volt melegvíz se fűtés .. tavaly télen hónapokig meg voltam fázva...nincs étel meg semmi ! Anyám és apám állandóan veszekednek..amit tavazsszal műveltek..én elszökem inkább csöveztem kint éjszaka.. Nem bírom ezt! ELEGEM VAN!! Én próbálok segíteni,de nem is hisznek nekem nem hallgatnak meg.. és nem bírom!!!!!! Nem szeret senki már ilyne pánikbetegségeim vannak éjszakánként nem bírok aludni,mert halálfélelmem van meg ilyenek.. Pszichológushoz nem engednek..Mit csináljak?
2012. dec. 4. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Hány éves vagy? Nagyszüleid nem tudnak segíteni?
2012. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? tanulsz még? így könnyebben tudunk segíteni.
2012. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Nem tudsz dolgozni, a nagyszülőkhöz költözni,szobát bérelni, kollégiumba menni?

2012. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem, iskolás vagy még. Ebben az esetben beszélj az osztályfőnököddel, így akár tanítási időben el tudsz menni a kijelölt iskolapszichológushoz. Onnan pedig ők már tudni fogják, hogy ilyen helyzetben mi a teendő.
2012. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
17.. nagszükők nem tudnak többet segíteni a papa szívbeteg és nem terhelhetem ilyennel.. nincs érettségim nincs nyelvvizsgám nem is lesz rá pénz.. dolgozni menjek?? de akkor életem végégig ülhetek egy tescoba vagy egy mekibe..HA FELVEZSNEK ODA!! magyarul munkanélküli és csöves leszek!! MEGÉRTE TANULNI B@SSZÁTOK MEG!
2012. dec. 4. 18:53
 6/14 A kérdező kommentje:
az osztálíyfőnököm leszarja én már mondtam neki dolgokat.. leszarja elsunnyog mindent és továbbáll
2012. dec. 4. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj így légyszíves,amikor mindenki segítő szándékkal írt neked!
2012. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
megérte tanulni? ha tanultál volna, akkor előrehozott emelt érettségit letetted volna angolból, felér egy nyelvvizsgával 60% felett. érettségi ingyenes, 12. év végén megcsinálod. aztán elmész koliba, egyetem,mellette dolgozol.
2012. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el közvetlenül az iskolapszichológushoz, vagy a családsegítőbe a pszichológushoz, mindkettő teljesen ingyenes.

Aztán nézz körül, van-e kollégiumi ellátás. Vagy beszélj a nagyszülőkkel, hogy hozzájuk nem tudsz e költözni.oké hogy a nagypapa sajnos beteg, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs -e egy üres szobájuk, ahova beköltözhetsz, és segítenél a ház körüli teendőkben.

2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én jó tanuló voltam/vagyok! kitűnő volam számos dicsérettel általánosban és most is egy igen erős suliban 4,6-4,8 között van az átlagom.. Az angol nagyon rosszul megy ,ha beleszakadok sem tudom jobban 3masnál.. általába megkapom a 4est mert a szavakat megtanulom 5re.. de nincs pénz nyevlvizsga segítőre se külön tanárra..az angol tanűáraim meg nem segítettek soha:S.. a nyelvvizsga is 5rongy.. az éretsségit meg nem tudnám letenni,mert nagyon nem megy ez az egész..
2012. dec. 4. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!