Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van felé rossz érzésem?

Jogosan van felé rossz érzésem?

Figyelt kérdés

Sogornomrol van szó,aki otthon én a szulimnél a tesommal (tesóm 40, sógornőm 34, ) van egy kisfiúk, nem adnak otthon semmibe ,hol dolgoznak hol nem, én már elköltöztem, soha nem szoltam bele,nem akartam balhét!

Nem házasok még,most sógornőm házasodni akar!

Nem érdekli én rá érek e, igazából miböl akar Ö lagzit ha nem is dolgoznak??! A szüleim fizetnek minden,ök meg egy élösködök!

Úgy érzem most telt be a pohár !

Jogosan érzem , hogy Ö akar irányítani nálunk mindent?

Volt olyan a kisfiú kicsi volt,haza mentem és nem engedte ,hogy a nappaliba tvzek,mert felkell a gyerek a fényre ,a hangra ,hozzá teszem zenére alszik el a mai napig ,már 7éves, ha haza megyek anyumékkal nem hagy magunkra... Elegem van belőle!!


nov. 26. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek rossz érzéseid, lehet negatív véleményed róla, de ez a szüleid dolga. Ha ők engedik ezt az egészet, ez van.


Megjegyzem, nem értem, miért csak a sógornödet szidod, a testvéred az, aki odaköltöztette a pereputtyát és elvárja anyádéktól, hogy eltartsák őt családostul 40 éves létére.

nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha a gyerek alszik, nincs tévézés abban a szobaban. Ez alap.
nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez ellen te nem tudsz tenni, ha a szüleid támogatják ezt az életvitelt. Gyerekkel együtt nem fogják kitenni őket, ráadásul tesód sem sokkal jobb attól, hogy ő saját szüleit pumpolja 40 évesen, nem a párjáét...

És hiába a te szüleid is, tudomásul kell venned, hogy a sógornőd van otthon, te pedig vendég vagy, muszáj alkalmazkodnod.

Tedd magad túl rajta, mert ha emiatt balhézni kezdesz a sógornőddel (és közvetve vagy közvetlenül a szüleiddel is), valószínűleg te húzod a rövidebbet.

nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tesomat sem ertem, persze ,hogy nem, nem abban a szobában akartam tvzmi, én a nappaliban a gyerek a saját szobájában, én nem uvoltetni akartam, dehogyis ,csak engem is próbál irányítgatni...

Anyumék akartak ,hogy elmenjenek, erre tesóm azt mondta ,hogy biztos nem szereti azert akarja ,de ilyenről nem volt szó, csak szerette volna ha önállosodnak...

nov. 26. 22:46
 5/12 A kérdező kommentje:
És ezt pont szoktam mondani ,nem vendeg vagyok,hanem családtag , akinek ugyanúgy kijár a tisztelet mint annak aki otthon élösködik!!
nov. 26. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

"nem vendeg vagyok,hanem családtag "


A kettő nem zárja ki egymást kislányom.

nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, és akkor mit szeretnél? Kiírtad magadból, változik valami?


Nem.

nov. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"Nem érdekli én rá érek e,...."


Mire, házasodni????

nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jogosan. Mi a kérdés?
nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem jogos
nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!