Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dühös rám az unokatest...

Jogosan dühös rám az unokatestvérem? Szerinte tönkretettük a fia buliját és ezzel az életüket, mert miattam rossz véleménye lett róluk a férje egyik főnökének.

Figyelt kérdés

Az ő fiuk és a mi legkisebb fiunk most ballag az oviból. A mi fiunknak a hónapban lesz a szülinapja is, az övéknek meg a névnapja, ezért felmerült, hogy tartsunk egy közös kerti bulit a gyerekeknek. A szűk család lett volna ott és a gyerekek barátai. Az egy dolog, hogy amit én terveztem az minden rossz volt, ezt már megszoktam, nem csináltam belőle ügyet, de a héten már elkezdte mondogatni, hogy ezt és azt a gyereket minek hívnánk meg, úgysem érti, hogy mit ünneplünk és hasonlók, majd kibökte, hogy reméli, hogy a fiunk hamar lefekszik aludni, hogy a barátai elhúzzanak és akkor a többi gyerek tud majd normálisan játszani.

A fiunk autista és adhd-s, gyógypedagógiai oviba jár, a barátai is a csoprttársai közül valók, hasonló problémákkal.

Én ezek után megmondtam az unokatestvéremnek, hogy tárgytalan a közös buli és innentől a velük közös programokhoz sem ragaszkodok. Akkor még csak megsértődött, hogy milyen b**kó vagyok, most viszont ott tart, hogy tönkretettem az életüket, mivel a meghívottak java lemondta a bulit, közöttük a férje főnöke is, akinek a lánya szintén a fiunk csoporttársa.

Már a szüleimet hívogatja, hogy, hogy milyen lányuk van. Arra vár hogy bocsánatot kérjek tőlük.


Erre mégis mit reagáljak? Kell egyáltalán bármit is?


2021. jún. 6. 22:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Igen, kell: ignorálni.


Aki ilyen felszínes, sekélyes és tahó, azzal nem szabad foglalkozni. Milyen kedves a gyereked és a barátai takarodjanak el mielőbb, csak mert mások.

2021. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Minek mentetek egyáltalán bele.
2021. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Szard le, a kapcsolattartást meg minimalizáld.
2021. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Minimalizálni ezek után? Úgy, ahogy van törölném az életemből. Se szó, se beszéd nem kell ide
2021. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez hülyeség, hogy a főnöknek rossz véleménye lett. Gondolom csak annyi lett mondva, hogy mégsem lesz buli, bocsi.

Én ilyen helyzetben semmit nem reagáltam volna a főnök helyében. Lesz még 1000+1 buli a kislánya életében, talán kicsit szomorú lesz, de azért ez nem akkora tragédia. Ha meg mégis, akkor nyugodtan meséld el, hogy ki is problémázott.

2021. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha autista a fiad, aligha hiányzik neki hogy az unokatestvéred odacsődítsen egy rakás idegent. A főnőknek meg nyilván azért rossz a véleménye róluk, mert az ő gyermeke is segítségre szoruló(már ha jól érettem hogy a fiad csoporttársa a főnök gyereke is), és nem tetszik neki az unokatesó idióta hozzáállása. Amúgy ha ennyire fúj az unokatesó a speciális igényű gyerekekre, minek akar közös bulit? Rendezze külön, és hagyja a gyereketeket a csoporttársaival nyugodtan szórakozni, ne az lesse mikor megy el a kicsi aludni, mert őt zavarja.
2021. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Eszembe nem jutna az autista gyerekemnek olyan parádét rendezni, ahol van egy csomó, számára idegen ember. Szerintem egy autistát nevelő szülőnek sem...
2021. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

Ha autista a fiad, aligha hiányzik neki hogy az unokatestvéred odacsődítsen egy rakás idegent.


Bocs, de a kérdező belement a buliba a csomó idegennel, érdekes módon nem jelentett neki gondot. Pedig kellett volna.

2021. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, hol itt a probléma. Mindenki tart egy bulit a SAJÁT gyerekének ott és akkor, amikor akar, és arra meghívja a saját gyerekének a barátait.

Miért kellene ezért bárkinek is megsértődni vagy bocsánatot kérni?

2021. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem fogom keresni a társaságát az biztos.


Én külön nem részleteztem, hogy miért változott a program. Az unokatestvérem továbbra is megtartja a bulit, csak a megcsappant vendégekkel. Mi is, igaz csak az eredeti játszótéri piknikezésest. Megírtam mindenkinek, aki a fiunk miatt jött volna, hogy mi a játszón leszünk, batyus buli amíg a gyerekek bírják. Senkit nem beszéltem se le, se rá semmire. Hétvégéig még sok idő van, mindenki eldöntheti mit akar.

2021. jún. 6. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!